رودریگو گوئس: هوادار کریستیانو رونالدو و نیمار هستم؛ قبل از انتقال به مادرید، پله دعایم کرد

منبع: طرفداری

8

1399/1/13

03:05


رودریگو گوئس: هوادار کریستیانو رونالدو و نیمار هستم؛ قبل از انتقال به مادرید، پله دعایم کرد

رودریگو گوئس اولین فصل حضورش در رئال مادرید را سپری می کند و طی 17 مسابقه ای که برای این تیم انجام داده تا حدودی کیفیتش را نشان داده است.

طرفداری- رودریگو گوئس، بازیکن جوان رئال مادرید می گوید قبل از ترک برزیل به مقصد مادرید، با پله، اسطوره فوتبال این کشور دیدار کرده است.

به گزارش مارکـا، رودریگو در مصاحبه با DAZN گفت:

کریستیانو رونالدو و نیمار منبع الهام هستند و من هوادار این دو بازیکن بزرگ هستم. پله، نیمار و روبینیو برای من و تیم محبوبم سانتوس، معنای زیادی دارند. نیمار بازیکنی است که بیش از همه دنبالش می کردم، و خدا را شکر که فرصت ملاقات با هر سه آنها را داشتم. حتی قبل از انتقال به رئال مادرید، به خانه پله رفتم و او قبل از سفر به مادرید دعایم کرد.

رئال مادرید مثل ویلا دل میرو [ورزشگاه خانگی سانتوس] است و برای من رویایی بود؛ رویایی که به حقیقت پیوست. هرکس که من را می شناسد این را می داند. بزرگترین رویای من بازی برای رئال مادرید بود؛ همیشه بازی های تیم را تماشا می کردم.

این بازیکن 19 ساله برزیلی در مورد تجربه بازی زیر نظر زین الدین زیدان، یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال هم گفت:

رابطه بسیار خوبی با او دارم، و استقبال خیلی خوبی از من کرد. او زمان مناسب برای فرستادن من به زمین و نحوه آماده سازی بازیکنان را می داند. زیدان به من کمک می کند، نصیحتم می کند و می گوید که چطور و کجا پیشرفت خواهم کرد. او همچنین به کار هایی که خوب انجام می دهم نیز اشاره می کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو