تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Phantasy Star Online 2 اعلام شد

منبع: گیم فا

15

1399/1/27

23:17


تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Phantasy Star Online 2 اعلام شد

شرکت سگا (SEGA) به تازگی تصمیم گرفته است تا تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Phantasy Star Online 2 را اعلام کند. علاوه بر این، مشخص شده است که این عنوان بین نسخه‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان نیز از قابلیت بازی میان پلتفرمی پشتیبانی خواهد کرد.

پس از معرفی نسخه‌ی غربی Phantasy Star Online 2 در طی کنفرانس E3 2019 شرکت مایکروسافت، تنها نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی برای منطقه‌ی آمریکای شمالی تائید شده بود. البته آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) اشاره کرده بود که Phantasy Star Online 2 در نهایت برروی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدتی بعد، زمانی که نسخه‌ی بتای خصوصی بازی آغاز به کار کرد، اطلاعات از دفترچه‌ی راهنمای بازی منتشر شد که به انتشار آن برروی استیم اشاره می‌کرد. اما با توجه به توضیحات جدید سگا، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Phantasy Star Online 2 در انحصار فروشگاه مایکروسافت خواهد بود.

از طرف دیگر، نسخه‌ی اکس‌باکس وان نیز به زودی کار خود را به طور رسمی آغاز خواهد کرد. طبق توییت جدید جساب رسمی بازی و همچنین پایان دوره‌ی نگه‌داری سرور‌ها در روز گذشته، انتظار می‌رود که امروز یا نهایتا فردا شاهد انتشار نسخه‌ی کامل باشیم.

نسخه‌ی غربی بازی Phantasy Star Online 2 هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در اواخر ماه مه عرضه خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو