دانلود بازی Unsung Heroes The Golden Mask برای کامپیوتر

دانلود بازی Unsung Heroes The Golden Mask برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

26

1399/1/27

23:33


در بازی Unsung Heroes The Golden Mask شما ماجرایی باستانی را رمزگشایی می کنید. داستانی دراماتیک و غم انگیز که هزار سال قبل در چین رخ داد. جایی که دختری جوان به نام Xi Niu شاهد به قتل رسیدن والدینش توسط مردی بود که یک نقاب طلائی به صورت داشت. این دختر جوان با خود عهد می بندد که قاتل خانواده اش را پیدا کرده و انتقام آن ها را بگیرد.

۱۰ سال می گذرد و این دختر به یک روش خاص وارد قصر امپراطوری می شود. چون به نظر می رسد آن مرد نقاب دار در این محل رفت و آمد دارد پس این بهترین فرصت برای پیدا کردن او می باشد. اما زندگی کردن در این قصر شرایط سختی دارد و Xi Niu مجبور است با چالش های زیادی رو به رو شود.

Unsung Heroes The Golden Mask PC-RAZOR

دانلود-بازی-Unsung-Heroes-The-Golden-Mask

در طول بازی Unsung Heroes The Golden Mask شما با فلش بک های مختلف به گذشته سفر می کنید و داستان این شخصیت را دنبال می کنید و سپس با به دست آوردن مدارک بیشتر در دنیای مدرن، به سراغ کشف حقیقت خواهید رفت. سبک بازی Unsung Heroes The Golden Mask به صورت مدیریت زمان می باشد و شما باید در مراحل و مأموریت های نسبتاً معمایی، سعی کنید آیتم های اصلی بازی را کشف کرده و پازل ها را از این طریق حل کنید.

در مجموع ۱۴ مینی گیم مختلف که ۷ عدد از آن ها در دنیای باستان چینی و ۷ عدد دیگر در دنیای مدرن هستند در این بازی وجود دارند. شما در طول این بازی به مکان های مختلفی سفر کرده و داستان های زیادی را راجع به شخصیت Xi Niu تجربه خواهید کرد. آیا می توانید داستان واقعی این شخصیت، قاتل و ماسک طلائی مرموز را کشف کنید؟ پس همین حالا ماجراجویی مرموز خود را آغاز کنید.

info

When the past meets the present, it’s up to three intrepid young archaeologists to unearth the truth!

Unsung Heroes is a brand new time management game from GameHouse. It follows the path of three passionate archaeologists, determined to uncover history!

In Unsung Heroes – The Golden Mask, the three girls are excavating in China. They stumble upon the story of Xi Niu, a Chinese girl who lived over a thousand years ago. You will switch back and forth between modern day and ancient China as you restore artifacts and slowly start to fill in the story behind them.

Play first as adventurous Ivy, brainy Stephanie and powerhouse Diana as they search for lost treasure. Then go into the past and play as brave Xi Niu, a girl determined to find justice for her family!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10

Processor: 1.6 GHZ

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Intel Integrated Graphics

DirectX: Version 9.0

Storage: 512 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Unsung Heroes The Golden Mask-RAZOR با لینک مستقیم


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو