عصبانیت عابدزاده از سرقت مغازه و خانه‌اش؛ دزد را بگیرم دستش را قطع می‌کنم!

منبع: طلا

14

1399/1/27

23:45


سرقت به فاصله یک روز از خانه و مغازه عقاب فوتبال ایران اتفاق عجیبی به نظر می‌رسد. البته عابدزاده اعتقاد دارد که این دزد‌ها سابقه دار هستند و عدم برخورد با آن‌ها سبب شده تا به کارشان ادامه دهند

عصبانیت عابدزاده از سرقت مغازه و خانه‌اش؛ دزد را بگیرم دستش را قطع می‌کنم!

طبیعی است که وقتی روزی بین اهالی فوتبال در دنیا به عنوان روز دروازه بان نامگذاری شده باشد، خیلی از طرفداران فوتبال یاد احمدرضا عابدزاده بیفتند و این روز را به کاپیتان سابق تیم ملی تبریک بگویند. منتهی یک اتفاق عجیب در روز موسوم به دروازه بان زندگی عابدزاده را تحت تاثیر قرار داده است.

عابدزاده که چند سال قبل اعلام کرده بود دستکش‌های دروازه بانی اش در جام جهانی ۱۹۹۸ مورد سرقت قرار گرفته، حالا بار دیگر اسیر دزدی از خانه اش شده است. او در این خصوص می‌گوید: «ملک من ۴ قفل دارد، ۴ تا! اما با دستگاه فلزبری نرده و قفل را بریده‌اند و کلی وسیله و جعبه‌هایی که لباس‌ها، گرمکن، کفش‌ها، عکس‌ها و... زمان بازیگری‌ام داخل‌شان بوده و همه خاطرات زندگیم محسوب می‌شود را به سرقت برده‌اند. یک روز بعد هم لوستر‌های مغازه‌ام را دزدیده‌اند.»

سرقت به فاصله یک روز از خانه و مغازه عقاب فوتبال ایران اتفاق عجیبی به نظر می‌رسد. البته عابدزاده اعتقاد دارد که این دزد‌ها سابقه دار هستند و عدم برخورد با آن‌ها سبب شده تا به کارشان ادامه دهند و به سرقت دست بزنند. این جملات شماره یک محبوب فوتبال ایران را بخوانید: «چرا دزدی که ۱۰ پرونده سرقت دارد، صحیح و سالم می‌گردد؟ آقایان مسئول که می‌دانند این فرد باز هم دزدی می‌کند چرا دست این‌ها را قطع نمی‌کنند؟ صریحا می‌گویم اگر دزدی را در ملکم بگیرم خودم مچ او را قطع می‌کنم. گفتم که بعدا نگویید عابدزاده آدم بدی بود.»

سرقت از خانه و مغازه عابدزاده در شرایطی که تقریبا افرادی که در نزدیکی این اماکن سکونت داشته باشند می‌دانند آن‌ها متعلق به این دروازه بان افسانه‌ای است، عجیب به نظر می‌رسد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو