تکفارس؛ بهترین گزینه‌های جایگزین مک‌بوک پرو در سال ۲۰۲۰

منبع: گیم فا

18

1399/1/27

23:48


تکفارس؛ بهترین گزینه‌های جایگزین مک‌بوک پرو در سال ۲۰۲۰

با وجود اینکه ممکن است وابستگی بیش از حد به اتصال‌های تایپ‌سی و استفاده از صفحه کلید و تاچ‌بار مک‌بوک پرو آزاردهنده باشد، اما نمی‌توان از کیفیت صفحه نمایش، وزن مناسب، عمر باتری خوب و عملکرد آن که می‌توان گفت مشابه آن در هیچ دستگاه ویندوزی وجود ندارد، به سادگی عبور کرد.

با این حال، از آنجایی که بازار نمایشگر‌های OLED روند رو به رشدی دارد، به نظر می‌رسد تعادل در این بازار کمی در حال نوسان است. ویژگی‌هایی مانند رنگ مشکی واقعی، کنتراست زیاد، طیف گسترده رنگ‌ها و دامنه دینامیکی بالا باعث شده است تا نمایشگرهای OLED به رقیبی برای نمایشگر رتینا تبدیل شوند.

نسخه به‌روزشده ۱۶ اینچی مک‌بوک پرو از نظر اندازه مانند نسخه ۱۵ اینچی است، اما وزن آن کمی افزایش پیدا کرده است. اپل در این دستگاه صفحه کلید Butterfly را جایگزین صفحه کلید Scissor کرده است، ولی هنوز خبری از قابلیت ۴K در این دستگاه نیست. از سوی دیگر، عملکرد و کارایی دستگاه همچنان در بسیاری از موارد بهتر از دستگاه‌های با سیستم‌عامل ویندوز است. با این وجود، یکی از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز تنوع زیاد آنها محسوب می‌شود. وجود اندازه‌های متفاوت مثل کرو‌م‌بوک‌های ۱۴ و ۱۵ اینچی نیز یکی دیگر از گزینه‌های جذاب موجود است. در این مقاله قصد داریم تا برخی از گزینه‌های جذابی که می‌توانند به عنوان جایگزین مک‌بوک پرو در سال ۲۰۲۰ عمل کنند را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «بهترین گزینه‌های جایگزین مک‌بوک پرو در سال ۲۰۲۰» به این نشانی بروید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو