سیف برقی: بیماری تاج شدید بود

منبع: ورزش 3

9

1399/2/8

21:07


رئیس سابق فدراسیون فوتبال که در کشور آلمان مبتلا به بیماری کرونا شده بود امروز توسط پزشک همراه هیات فدراسیون مورد معاینه قرار گرفت.

سیف برقی: بیماری تاج شدید بود

به گزارش "ورزش سه"، دکتر توحید سیف عصر امروز و پس از معاینه مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال در گفتگویی به صحبت در این باره پرداخت. او درباره چند و چون حضور بر بالین رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: امروز همراه با هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خدمت آقای مهدی تاج رسیدیم. همان طور که می دانید ایشان در کشور آلمان مبتلا به بیماری کرونا شده است و در بیمارستانی در شهر هانوفر بستری شده و به طی کردن دوره درمانی خود پرداخت و خوشبختانه علیرغم اینکه ایشان بیماری شدیدی را تجربه می کردند و بیماری زمینه ای هم داشتند توانستند بعد از طی کردن دوره های درمانی و دوره قرنطیه از این مرحله به سلامت عبور کنند.

 

او در این باره ادامه داد: ایشان پس از بهبودی کامل از بیماری کرونا و سپس به ایران آمدند. الان هم آقای تاج با توجه به بیماری زمینه ای که دارند و فشار خونی که از قبل هم وجود داشت به توصیه همکاران پزشک ما فعلا باید در حال استراحت باشد و امور و کارهای خارج از منزل را فعلا باید کنار بگذارند. الان ایشان خوشبختانه وضعیت خوبی دارند و انشالله به مرور زمان می توانند به کارهای روزمره خود بپردازند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو