E3 2019 | دموی بازی Borderlands 3 شخصیت‌های Moze و Iron Bear را نمایش می‌دهد

منبع: گیم فا

21

1398/3/21

21:43


E3 2019 | دموی بازی Borderlands 3 شخصیت‌های Moze و Iron Bear را نمایش می‌دهد

عنوان Borderlands 3 که به دست استودیوی گیرباکس (Gearbox ) در دست توسعه قرار دارد، در تریلر جدید خود توانایی‌ها و مهارت‌های جدید ‌Vault Hunter‌ها را به نمایش می‌گذارد.

استودیوی گیرباکس که در روزهای اولیه معرفی بازی Borderlands 3 از شخصیت‌های Amara و Zane رونمایی کرده بود، حال در جدیدترین تریلر خود دست به معرفی شخصیت جدیدی زده است. در جریان مراسم E3 2019 گیرباکس از شخصیت Moze، تفنگداری که قادر است ربات مکانیکی خود با نام Iron Bear را به بازی فراخوانی کند، رونمایی کرد.

بازی در سیاره‌ی Eden-6 جریان دارد که شما باید در آن به جستجو و کشت و کشتار دشمنان بپردازید. مهارت Moze که او را قادر می‌سازد در هنگام حرکت تیراندازی کند به وی تحرک بالایی بخشیده است. همچنین Iron Bear نیز دارای تیربار و موشک‌های مخصوص به خود و نوار سلامتی جداگانه است. البته او برای حرکت به سوخت نیاز دارد که با کشتن دشمنان منبع سوختش پر می‌شود. همچنین توانایی دیگری برای Iron Bear وجود دارد که پس از بیرون رفتن Moze از آن، می‌تواند به یک تله‌ی انفجاری تبدیل شود. در کنار این ویژگی‌ها، سلاح‌های جدید مانند سلاح ردیاب هوشمند نیز به بازی اضافه شده ست.

بازی Borderlands 3 در تاریخ جمعه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و در ادامه می‌توانید تریلر جدید آن را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p
دانلود با کیفیت ۷۲۰p
دانلود با کیفیت ۴۸۰p

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو