بابای ما بعد از دوسال برگشت/ دعوت فرزندان شهید محمد جنتی به مراسم وداع پدرشان +فیلم

17

1398/3/22

07:52


فرزندان فرمانده شهید مدافع حرم محمدجنتی با انتشار ویدئویی، مردم را به شرکت در مراسم وداع پدرشان در معراج شهدا دعوت کردند.

بابای ما بعد از دوسال برگشت /دعوت فرزندان شهید مدافع حرم محمدجنتی به مراسم وداع پدرشان در معراج شهدا +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شهید محمد جنتی با نام جهادی حاج حیدر و معروف به «فرمانده حیدر» فرمانده رزمندگان مدافع حرم پاکستانی (تیپ زینبیون) بود که به تازگی هویت پیکر مطهرش از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است. پیکر مطهر این شهید بعد از گذشت دو سال از شهادتش در سوریه کشف و هویتش شناسایی شد. پیکر شهید جنتی معروف به حاج حیدر هم‌اکنون در معراج شهدای تهران است. مراسم وداع عمومی با این شهید، فردا چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه ۹۸ از ساعت ۱۶ در معراج شهدای مرکز واقع در خیابان بهشت برگزار می‌شود.

فرزندان فرمانده شهید مدافع حرم با انتشار ویدئویی در فضای مجازی مردم را به شرکت در مراسم وداع پدرشان در معراج شهدا دعوت کردند. در ادامه می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید.

گفتنی است؛ این شهید اهل روستای "دیزج خلیل" از توابع شهرستان "شبستر" در استان آذربایجان شرقی بود. او در ۱۶ فروردین ۹۶ در حماه سوریه منطقه تل ترابی به شهادت رسید و همچون حضرت عباس(ع) سر و دستش را فدا کرد. پیکر مطهر او در منطقه ماند و حالا بعد از گذشت ۲ سال طی عملیات تفحص مناطق سوریه کشف شد و به کشور بازگشت. سردار سلیمانی درباره این فرمانده شهید گفته بود: «حیدر یکی از بهترین‌هایم بود.»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو