بلایی که صاحب بی‌وجدان سر شیر بیچاره آورد! +فیلم

15

1398/3/22

11:03


صاحب یک شیر در مراسم جشن تولدش برای چند لحظه به خنده واداشتن مهمانان، به شکل عجیبی یک شیر را مورد اذیت و آزار قرار داد.

بلایی که صاحب بی وجوان سر شیر در مراسم جشن تولد آورد! + فیلم////

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صاحب یک شیر که در مراسم جشن تولدش برای چند لحظه به خنده واداشتن مهمانان به شکلی عجیب یک شیر را مورد اذیت و آزار قرار داده بود مجبور به عذرخواهی شد. در ویدئویی که توسط یکی از مهمانان و با تلفن همراه تهیه شده بود "بلند بریفکانی" در مقابل حاضران کیک جشن تولد خود را به صورت این حیوان کوبیده بود.

این ویدئو که ابتدا در توئیتر منتشر شد، گروهی از مردان را در حالی که در اطراف یک شیر نشسته بودند نشان می‌داد. در حالی که این مردان به زبان کردی با یکدیگر در حال صحبت و تهیه عکس یادگاری بودند، ناگهان یکی از آن‌ها کیک را به صورت این حیوان که در وسط آن‌ها حضور داشت کوبید. در ادامه این حیوان از وسط اتاق پرید و حاضران شروع به خندیدن کردند.

این ویدئو که گفته می‌شود در منطقه اربیل کردستان عراق تهیه شده است تاکنون ۸۶۰۰۰۰ بیننده در توئیتر داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران توئیتر در کامنتی نوشت: "این جهل مطلق نفرت‌انگیز و بی‌رحمانه انسان برای بهره‌کشی از حیوانات نشانه نهایت ضعف اوست." کاربر دیگری در کامنتی نوشت: "کثیف، کثیف بی‌ارزش."

پس از انتشار گسترده این ویدئو، بلند بریفکانی، صاحب پولدار این شیر که در واقع این جشن تولد برای او تدارک دیده شده بود با انتشار یادداشتی عذرخواهی خود را اعلام کرد. او در بخشی از این یادداشت نسبتاً طولانی نوشت: "هنگامی که من این شیر را در حیات وحش پیدا کردم او به دلیل از دست دادن مادرش تنها، کوچک و بسیار ضعیف بود. اگر این شیر به دست آدمی نااهل می‌افتاد معلوم نبود زنده بماند. من برای این شیر محلی امن و محیطی مناسب فراهم کردم تا او رشد کند. من اصلاً قصد نداشتم این شیر را در اسارت نگه دارم و می‌خواستم هنگامی که به اندازه کافی رشد کرد و بزرگ شد، آن را به حیات وحش برگردانم.

من می‌پذیرم که پرت کردن کیک در صورت این حیوان عمل غیرقابل قبولی بود و من اجازه دادم در آن لحظه احساساتم بر من غلبه کند. در اینجا عذرخواهی خود را از افرادی که با دیدن این ویدئو ناراحت شدند اعلام می‌کنم."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو