رویداد Guerrilla Collective به نمایش بازی‌های مستقل خواهد پرداخت

منبع: گیم فا

8

1399/2/22

21:15


رویداد Guerrilla Collective به نمایش بازی‌های مستقل خواهد پرداخت

همان‌طور که می‌دانید، در طی ماه‌های آینده شاهد تعداد زیادی رویداد دیجیتالی و استریم زنده با هدف نمایش بازی‌های جدید خواهیم بود. حال به نظر می‌رسد که باید رویداد Guerrilla Collective را نیز به برنامه‌ی شلوغ خود اضافه کنید. البته نکته‌ی جالب این است که این رویداد بیشتر برروی عناوین مستقل تمرکز خواهد داشت.

رویداد Guerrilla Collective در واقع از یک سری استریم زنده تشکیل می‌شود که با فراهم کردن یک مکان برای گردهم آوردن توسعه دهندگان و ناشران مستقل، به معرفی آثار آن‌ها می‌پردازد. این رویداد به میزبانی آقای گرگ میلر (Greg Miller)، مدیر کانال یوتیوب Kinda Funny، در تاریخ ۱۷ خرداد (۶ ژوئن) آغاز شده و تا  روز ۱۹ خرداد (۸ ژوئن) ادامه خواهد داشت. برای یادآوری باید اضافه کنیم که رویداد‌های PC Gaming Show و Future Games Show نیز در همان تاریخ ۱۹ خرداد برگزار خواهند شد.

در طول این سه روز، شاهد معرفی‌های مختلفی از سوی استودیو‌هایی نظیر ZA/UM، توسعه دهنده‌ی بازی تحسین شده‌ی Disco Elysium، لارین (Larian Studios)، ربلیون (Rebellion)، ورسس اویل (Versus Evil)، گود شپرد اینترتینمنت (Good Shepherd Entertainment) و… خواهیم بود. در نهایت لازم به ذکر است که آخرین استریم زنده‌ی Guerrilla Collective برای روز ۱۹ خرداد برنامه ریزی شده است و شامل گیم‌پلی زنده و مصاحبه با توسعه دهندگان می‌شود. در نظر داشته باشید که The Guerrilla Collective در واقع بخشی از هر دو رویداد Summer of Gaming 2020 آی‌جی‌ان و Play For All 2020 گیم‌اسپات محسوب می‌شود.

جهت دنبال کردن این رویداد و مشاهده‌ی استریم زنده‌ی مراسم، به کانال رسمی توییچ Guerrilla Collective مراجعه کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو