طرح شهید مطهری در مدرسه الهادی سرابله برگزار می‌شود

منبع: حوزه

49

1398/3/22

12:17


حوزه/ به منظور آشنایی طلاب با معارف اسلام و تشیع دوره آشنایی با مبانی فکری و اندیشه آن در اسلام و تشیع با محوریت آشنایی با کتب شهید مطهری(ره) در مدرسه علمیه الهادی(ع) سرابله برگزار می‌شود.

طرح شهید مطهری در مدرسه الهادی سرابله برگزار می‌شود

حجت الاسلام محمد رستگار، مدیر مدرسه علمیه شهرستان سرابله، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در ایلام گفت: شخصیت شهید مطهری(ره) در تاریخ معاصر، به ویژه در مقوله اندیشه و فرهنگ اسلامی از اهمیت و برجستگی خاصی برخوردار بوده و حیات دینی و علمی این عالم فرزانه سرمشق و الگویی کم نظیر برای ما حوزویان است.

وی افزود: به منظور آشنایی طلاب با معارف اسلام و تشیع دوره آشنایی با مبانی فکری و اندیشه آن در اسلام و تشیع با محوریت آشنایی با کتب شهید مطهری(ره) در مدرسه علمیه الهادی(ع) سرابله برگزار می‌شود.

مدیر مدرسه علمیه شهرستان سرابله اظهار کرد: این دوره به مدت 45 روز در اواسط تیر ماه شروع می‌شود و طلاب علاقمند در سر استان جهت شرکت در این دوره به شماره 08434226095 و 09188449177 تماس حاصل نمایند.

وی ادامه بیان کرد: این طرح برای تقویت روحیه طلاب ، ایجاد نشاط و آشنایی با کتب شهید مطهری برگزار می‌شود و از  مزایا این طرح کشوری حضور اساتید مجرب استانی و کشوری است و در پایان این دوره گواهینامه حضور در طرح برای شرکت کنندگان صادر میگردد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو