برگزاری جلسه کمیته داوران فدراسیون کشتی/ اعضای جدید حکم گرفتند

14

1398/3/22

12:18


جلسه کمیته داوران فدراسیون کشتی، با حضور بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون برگزار شد.

برگزاری جلسه کمیته داوران فدراسیون کشتی/ اعضای جدید حکم گرفتند

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، این جلسه با حضور ناصر فروتن سرپرست کمیته داوران، سید محمد افتخاریان، امیرحسین رهنما، مزدک گیتی، بهنام شیرمحمدی، محمود ستوده، مهدی مهراب پور و مریم ارم آبادی اعضای این کمیته در محل سالن کنفرانس خانه کشتی عبداله موحد برگزار شد.

در ابتدای این نشست ناصر فروتن ضمن قدردانی از زحمات محمدابراهیم امامی رئیس پیشین این کمیته، گزارشی از روند کار‌های انجام شده در مدت مسئولیت خود در کمیته داوران فدراسیون کشتی را به نعمتی داد.

فروتن با اشاره به اینکه در این مدت کوتاه داوران در ۱۴ مسابقه شامل رقابت‌های لیگ و چند جانبه شرکت کرده اند تصریح کرد: داوران کشتی به عنوان یکی از ارکان اصلی این رشته، همیشه و در همه حال در حال خدمترسانی بوده اند و کمترین توقع را دارند.

وی ادامه داد: از سرپرست فدراسیون کشتی می‌خواهم نسبت به وضعیت داوران ساماندهی مناسبی انجام شود و حق الزحمه مسابقات آنان مورد تجدید نظر قرار گیرد و همچنین معوقات آن‌ها نیز پرداخت گردد.

فروتن تصریح کرد: بار‌ها شاهد از خود گذشتگی داوران در مسابقات و رقابت‌های مختلف بوده ایم و درخواست دیگری که داریم این است که اعزام‌های بین المللی با توجه به قوانین موجود انجام شود و تعداد داوران اعزامی افزایش یابد.

نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در ادامه با تأکید بر اینکه داوران کشتی یکی از زحمتکش‏ترین قشر این رشته هستند افزود: شخصیت داوری کشتی کشور باید حفظ شود و داوران باید در همه موارد الگو باشند.

نعمتی تصریح کرد: تمام سعی خود را خواهم کرد تا به مشکلات داوری کشتی کشور در تمامی موارد رسیدگی کنم و از شما بعنوان نمایندگان داوران می‌خواهم، عدالت را در کار خود رعایت کنید و تمامی داوران را مدنظر داشته باشید.

سرپرست فدراسیون کشتی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای کمیته داوران کشتی، احکام اعضای این کمیته را به آن‌ها اهداء کرد.

لازم به ذکر است جواد کریمی دبیر کمیته داوران به دلیل برگزاری کلاس استاژ در تبریز، در این جلسه حضور نداشت.


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو