پیام تبریک استاندار تهران به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

10

1398/2/27

15:56


محسنی بندپی به مناسبت روز جهانی روابط عمومی پیام تبریکی ارسال کرد .

پیام تبریک استاندار تهران به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ضمن تبریک به مناسبت روز روابط عمومی اظهار کرد: روابط عمومی و رسانه‌ها به عنوان خط مقدم این جنگ باید با هوشیاری خود امید، اعتماد و نشاط را در جامعه تزریق کنند.

وی افزود: روز بیست و هفتم اردیبهشت ماه در تقویم ملی ایرانیان به نام روز روابط عمومی و ارتباطات مزین شده و روزی است که به همت بسیاری از دست اندرکاران حوزه رسانه و روابط عمومی دارای اهمیت و ارزش والایی است.

بندپی گفت: روابط عمومی‌ها با ایفای نقش خطیر داده پردازی در این عرصه پیوند مستحکمی را میان اهداف سازمانی با نیاز‌ها و مطالبات بیرونی برقرار می‌کنند.

وی ادامه داد: دستگاه‌های دولتی این تکلیف را دارند که با بها دادن و توجه به ظرفیت روابط عمومی‌ها بستر لازم برای تحقق اهداف تعیین شده در این حوزه را فراهم کنند.

استاندار تهران بیان کرد: کنشگران و تلاشگران عرصه روابط عمومی و رسانه نقش بسیار با اهمیتی در این بین داشته و می‌توانند با تحلیل اهداف دشمن شرایط مؤثر بسیاری را فراهم کنند که شاهد تعمیم امید نشاط و پویایی در جامعه باشیم. بر این اساس وجود سرمایه‌ها و ظرفیت‌های بالا در حوزه رسانه‌ها می‌تواند نقش قابل توجهی را در این وظایف در فضای مجازی و عمومی ایفا کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو