تمارض عجیب رفتگر برای گرفتن غرامت از راننده ! + فیلم

18

1398/2/27

16:01


رفتگر انگلیسی در یکی از خیابان های این کشور برای دریافت غرامت از یک راننده خودروی سواری دست به نمایشی عجیب زد.

تمارض عجیب رفتگر برای گرفتن غرامت از راننده ! + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئوی داش کمی که به تازگی منتشر شده است تمارض عجیب یک رفتگر انگلیسی در یکی از خیابان‌های این کشور برای دریافت غرامت از راننده یک خودروی سواری را به تصویر می‌کشد. این رفتگر که با راننده‌ای بصورت لفظی درگیر شده بود با وانمود کردن اینکه در اثر برخورد خودرو با او زخمی شده است خود را روی زمین انداخت.

در ابتدای ویدئوی منتشر شده دو رفتگر که از یک خودروی حمل زباله پیاده شده اند در حال جمع آوری زباله‌های خیابان دیده می‌شوند. در حالی که راننده یک خودروی سواری در پشت این خودروی حمل زباله قرار گرفته و قصد عبور دارد در همین هنگام جدال لفظی بین یکی از رفتگران و راننده خودروی سواری در می‌گیرد.

پس از لحظاتی در حالی که با حرکت خودروی حمل زباله راه باز می‌شود راننده خودرو به جدال لفظی خود با رفتگر ادامه می‌دهد. در این لحظه رفتگر نیز سماجت به خرج می‌دهد و در حالی که خودروی سواری در حال حرکت است خود را به آن کوبیده و وانمود می‌کند در اثر برخورد با آن دچار جراحت شده است.

"چافر وین" ۵۸ ساله راننده خودروی سواری در این باره گفت: " خودروی حمل زباله راه را مسدود کرده بود. من نیز عصبانی شده بودم. وقتی راه باز شد من شروع به حرکت کردم و ناگهان یکی از رفتگران که با من درگیری لفظی پیدا کرده بود خود را به خودروی من زد و روی زمین افتاد. این در حالی بود که من کاملا آگاه بودم که خودروی من اصلا تماسی با وی پیدا نکرده بود. "

پس از این حادثه مشخص شد که این رفتگر از ناحیه زانو دچار جراحت شده است. یکی از اعضای شورای محلی از بررسی دقیق این حادثه خبر داد.
گفتنی است؛ این حادثه در دهکده تورشام واقع در منطقه کمبریج جنوبی انگلیس رخ داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو