نیروی انتظامی عامل امنیت پایدار

17

1398/3/22

18:43


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به رشادت و از خودگذشتگی ماموران نیروی انتظامی برای تامین امنیت جامعه گفت: ایثارگران حافظان امنیت جامعه هستند و رشادت آنان برکسی پوشیده نیست.

نیروی انتظامی عامل امنیت پایدار

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان در یادواره سرداران و ۵۷۴ شهد نیروی انتظامی استان کرمان  گفت : استان کرمان به برکت خون شهدا از امنیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

وی به مشخصات امت اسلامی و ملاک‌های برتری انسان از نظر قرآن اشاره و تصریح کرد: باید خدامحور باشیم و فقط خدا را در تمام صحنه‌ها و لحظه‌ها حاضر بدانیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه کسی که دانش بیشتری دارد نزد خداوند برتری زیادی دارد گفت: همچنین مسئولیت بیشتری بر اینگونه افراد است.

وی تاکید کرد: افرادی که امنیت جامعه را تامین می‌کنند با سایر افراد در پیشگاه خداوند یکسان نیستند.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی افزود: شهادت در فرهنگ دین مبین اسلام بسیار با ارزش است و امت اسلامی، امتی پیشرو در ارزش‌های انسانی بوده و هست.

فدایی استاندار کرمان نیز با اشاره به جانفشانی شهدا و ایثارگری‌های نیرو‌های امنیتی، مسلح و انتظامی کشور به منظور تامین ثبات و امنیت پایدار گفت: نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت و توسعه کشور حیاتی است.

وی ضمن ارائه وضعیت ناامنی در برخی کشور‌های منطقه افزود: نقش نیروی انتظامی در تأمین امنیت و توسعه کشور حیاتی و اساسی است.

وی تاکید کرد: برخی ناامنی‌های موجود به کشور ما تحمیل شده و یکی از این شرایط قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی است.

فدائی وجود تروریست و قاچاق مواد مخدر را ۲ ناامنی تحمیلی منطقه برشمرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی با جانفشانی امنیت جامعه را تأمین می‌کنند.

استاندار کرمان با بیان اینکه ایران در همسایگی چهار کشور از هشت کشور ناامن جهان قرار دارد، گفت: حفظ امنیت جامعه کار بسیار دشواری است و نیروی انتظامی با از خودگذشتی این امنیت را تأمین کرده است.

وی با اشاره به اینکه از خودگذشتگی خانواده شهدای نیروی انتظامی باعث حفظ امنیت کشور در شرایط نابسامان منطقه است اظهار داشت: هر چند برخی از عوامل ناامنی را می‌توان با پشتوانه مردمی از بین برد، اما بعضی از عوامل ناامنی، تحمیلی است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو