سپاهان امسال ۲۵ مقام قهرمانی داشته است

12

1398/2/27

16:24


سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:سپاهان امسال ۲۵ مقام قهرمانی داشته است و این کار بزرگی است.

سپاهان امسال ۲۵ مقام قهرمانی داشته است

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر و ارزیابی اش از مسابقات این فصل، گفت: قهرمانی پرسپولیس را تبریک و به همه عزیزانی که زحمت کشیدند خسته نباشید می‌گویم. لیگ ما فرسایشی بود، ولی همین که تا هفته پایانی قهرمان مشخص نشده بود نشان می‌دهد لیگ پیشرفت کرده است هرچند هنوز جای کار دارد.

وی تاکید کرد: از مدیران و کارگران کارخانه سپاهان تشکر می‌کنم. آقای تابش (مدیرعامل باشگاه سپاهان) تمام شاخصه‌های مدیریت را دارد. خدا را شکر این مسئولیت را در سپاهان به او داده اند. سپاهان امسال ۲۵ مقام قهرمانی داشته است و این کار بزرگی است. نزدیک به ۳ هزار ورزشکار داریم و مردم باید این‌ها را لحاظ کنند.

قلعه نویی تصریح کرد: روز اول که کارم را در سپاهان شروع کردم هیچ قولی (قول قهرمانی) به آقایان ندادم، چون شرایط سپاهان خوب نبود. امسال دو تیم بالای ۱۰۰ میلیارد هزینه کردند در حالی که بودجه ما ۴۰ میلیارد بود. استقلال و پرسپولیس دو سه سال سرمربیان ثابتی داشتند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ناراحتی ام این است نگاه عدالتی روی تیم ما نبود. بازی ما با ذوب آهن را به یک زمان دیگری منتقل کردند. مجبور شدیم ششم فروردین با ذوب آهن بازی کنیم.

وی افزود: از دوستان خواهش می‌کنم نگاهشان را نسبت به تمام تیم‌ها عدالت گونه بگذارند. امسال اینطور نبود.

سرمربی سپاهان درباره اینکه یک جا‌هایی کار دست خود سپاهان بود تا قهرمان شود، گفت: من کاری به مسائل فنی ندارم. به پرسپولیس، هوادارانش و برانکو که دوست خوب من و از مربیان خوب خارجی لیگ است، تبریک می‌گویم. من رفتار‌ها را می‌گویم. اگر بخواهیم فوتبالمان پیشرفت کند باید به همه تیم‌ها یک جور نگاه کرد.

قلعه نویی با اشاره به عملکرد خوب تیم پدیده مشهد ادامه داد: باید به تیم پدیده هم تبریک بگویم که مدرن بازی می‌کرد. تنها تیمی که ما را امسال تحت فشار گذاشت پدیده بود که البته طبیعی هم بود، چون برای این تیم یک پنالتی گرفتند و تیم ما تحت فشار قرار گرفت. امیدوارم رفتار‌ها و نگاه‌ها عدالت گونه شود. وگرنه قهرمانی پرسپولیس مبارک این تیم باشد. امیدوارم قهرمانی‌ها طوری نشود که مشکلات فوتبال دیده نشود.

وی درباره مذاکره اش با باشگاه استقلال گفت: همیشه واقعیت را می‌گویم. استقلال جزو خاطرات زندگی من است. موقعی برای استقلال بودم که این تیم شرایط خوبی نداشت؛ وقتی تیم در دسته سه بود یا در رده سیزدهم جدول قرار بود. آن موقع عشق بود و منتی هم نیست. پولی هم نگرفتیم. اسنادش هم هست.

قلعه نویی افزود: بعضی‌ها در فضای مجازی که جزو خیانت‌های استقلال است، بیشترین لطمه را به این تیم زدند. بنده با سند می‌گویم چه کار‌هایی برای استقلال کرده ایم. جواد زرینچه، حمیدرضا بابازاده و صادق ورمزیار از لیگ دسته سه به استقلال کمک کردند. خیلی‌ها گذاشتند رفتند و پولشان را گرفتند. استقلال را خیلی دوست داشتم.

وی که با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، مذاکره با استقلال را تکذیب کرد و گفت: هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده است. من هم تا موقعی که جام حذفی تمام نشود به هیچ باشگاهی فکر نمی‌کنم. فقط یک جلسه با باشگاه سپاهان داشتم. (ارتباط تلفنی قلعه نویی قطع می‌شود)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو