اشاره تلویحی هازارد به ماندگار شدن در چلسی

منبع: ورزش 3

8

1398/2/27

16:27


ادن هازارد دیروز به عنوان بهترین بازیکن فصل چلسی انتخاب شد و در مراسم دریافت جایزه خود تلویحاً اشاره کرد که در چلسی خواهد ماند.

اشاره تلویحی هازارد به ماندگار شدن در چلسی

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی دیشب از سوی این باشگاه به عنوان بهترین بازیکن فصل چلسی انتخاب شد و در حالی که برای دریافت جایزه خود روی سن حضور یافته بود در پاسخ به هوادارانی که از او می‌خواستند با باشگاه قراردادی جدید امضا کند، جمله‌ای گفت که شگفتی حاضران در مراسم را برانگیخت. پاسخ تلویحی هازارد و اشاره او به اینکه در باشگاه خواهد ماند امروز به  گمانه‌زنی‌های زیادی درباره آینده او دامن زده است.

 

از قرارداد هازارد با چلسی 12 ماه دیگر باقی مانده ولی شایعات درباره انتقال قریب‌الوقوع او به رئال مادرید آنقدر شایع است که اکثر رسانه‌های ورزشی معتقد بودند بازی هازارد در مقابل آینتراخت فرانکفورت در نیمه‌نهایی لیگ اروپا ممکن است آخرین بازی او در ورزشگاه خانگی چلسی، استمفورد بریج باشد.

 

اشاره تلویحی هازارد به ماندگار شدن در چلسی

 

اما پاسخ هازارد که دیشب در مراسم اهدای جوایز بهترین بازیکن فصل چلسی به او، خطاب به هواداران چلسی ایراد شد همه را شگفت‌زده کرده است.

 

زمانی که جایزه هازارد به او داده می‌شد یکی از حاضرین در سالن با صدای بلند فریاد زد؟" قرارداد را امضا کن". هازارد با شنیدن این درخواست هوادار چلسی، با خونسردی جواب داد:" قلم کجا است؟".

 

این در حالی است که بیست و چهار ساعت پیش از آن، هازارد در گفتگو با رسانه‌ها درباره شایعات انتقالش به رئال مادرید گفته بود:" من راجع به این موضوع فکر نمی‌کنم. تنها چیزی که در حال حاضر به آن فکر می‌کنم بدست آوردن قهرمانی برای این تیم است. اگر قرار است فینال اروپا آخرین بازی من باشد تمام سعی‌ام را می‌کنم تا برای چلسی یک جام بدست بیاورم. ولی در مورد آینده‌ام، هنوز نمی‌دانم".

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو