سهمیه ی آسیایی؟ مشهد؟ حتما شوخی تان گرفته! 

منبع: ورزش 3

11

1398/2/27

16:27


سوت پایان بازی مقابل ماشین سازی که به صدا درآمد تمام نیمکت پدیده خود را به داخل زمین رساندند تا در جشن چهارمی شرکت کنند. 

سهمیه ی آسیایی؟ مشهد؟ حتما شوخی تان گرفته! 

اتفاقی که پیش ازین یکبار دیگر افتاده بود اما تفاوت اساسی چهارم شدن در لیگ هجدهم رسیدن به سهمیه آسیایی بود.


به همین دلیل گل محمدی و شاگردانش در تیم پدیده شهرخودرو حق دارند سر از پا نشناسند. آنها توانستند دست به کار بزرگی بزنند و اولین تیم ۱۰۰% خصوصی کشورمان باشند که وارد بازی های آسیایی خواهند شد. آن هم از نقطه ای از کشور که در طول تاریخش حتی نزدیک به این دستاورد بزرگ و باارزش هم نشده بود.


پدیده شهرخودرو تیمی است که تمام تابوها را شکست. از حضور و میزبانی در ورزشگاه امام رضا گرفته تا برتری مقابل تیم های بزرگ و در نهایت آسیایی شدن. کاری که پیش ازین با خلعتبری و جباری و آندرانیک و خسرو حیدری و میثاقیان و مظلومی کو بقیه موفق به انجامش نشدند و حالا با گل محمدی و مهربان و مرادمند و صادقی و قاسمی نژاد و شاکری و بقیه رقم زدند.


حالا این دستاورد تاریخی که با نمایش دلچسب و کیفیت بالای فنی در تمام طول فصل نیز همراه بود بدست آمده تا بواسطه موفقیت یک تیم مشهدی لبخند بر لب حشمت خان مهاجرانی، چهره دوست داشتنی و خوشنام فوتبال کشور بنشیند. کسی که فوتبال خراسان به خاطر تاسیس تیم فوتبال ابومسلم وامدار اوست.

 

سهمیه ی آسیایی؟ مشهد؟ حتما شوخی تان گرفته! 


کار پدیده شهر خودرو آنقدر بزرگ است که رقم خوردن این مهم با محقق شدن قول شهردار مشهد، گل محمدی و شاگردانش را در مشهد ماندگار خواهد کرد چرا که کلایی گفته بود در صورت کسب سهمیه آسیایی دستور خواهد داد تا مجسمه پدیده ای ها را بسازند و در شهر نصب کنند.


پس باید به گل محمدی، همکاران و شاگردانش دست مریزاد و خداقوت و ایول گفت چرا که حضور در رقابت های فوتبال آسیا آرزوی دیرین خراسانی ها بود و این مساله خواهد توانست منجر به رشد فوتبال در شرق کشور شود.


از امروز فوتبالدوستان مشهدی می توانند سر خود را بالا بگیرند و ادعای بزرگی کنند چون تیمی دارند که قابل احترام و باعث افتخار همشهریانش است.

مهدی بشکنی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو