همه مقصدهای احتمالی آلگری؛ از منچستریونایتد تا پاریسن‌ژرمن

منبع: 90 تی وی

15

1398/2/27

16:32


ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد.

همه مقصدهای احتمالی آلگری؛ از منچستریونایتد تا پاریسن‌ژرمن

ماسیمیلیانو آلگری در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، با اعلام رسمی باشگاه یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری سرمربی این تیم بعد از 5 فصل، در پایان فصل 19-2018 این تیم را ترک خواهد کرد و علیرغم باقی ماندن یک سال از قراردادش، قرار نیست در فصل 20-2019 روی نیمکت این تیم بنشیند.

اکنون و با خروج مکس آلگری از یوونتوس می‌توان تیم های زیادی را به عنوان مقصدهای احتمالی او در نظر گرفت. یکی از گزینه های پیش روی آلگری، بازگشت به میلان است؛ تیمی که او در سال های 2010 تا 2014 آن را هدایت کرد و با این تیم به قهرمانی سری آ در فصل 11-2010 رسید. در حقیقت آخرین تیمی که قبل از یوونتوس طعم قهرمانی سری آ را چشید میلان تحت هدایت آلگری بوده است. اما با وجود این که میلان به احتمال فراوان در پایان فصل با گتوزو قطع همکاری خواهد کرد، آلگری خود تمایلی به این بازگشت نخواهد داشت.

دو گزینه دیگر، دو تیم مطرح پاریسن‌ژرمن و بایرن مونیخ هستند. پاریسن‌ژرمن فصل ناامیدکننده ای را سپری کرده و تنها موفق به فتح لیگ یک فرانسه شده است. آینده نیکو کواچ روی نیمکت بایرن مونیخ نیز به هفته پایانی بوندسلیگا دارد. در صورت لغزش بایرن و از دست رفتن قهرمانی، نمی‌توان شانسی را برای بقای کواچ در آلیانز آرنا متصور بود. 

اما نکته ای که می‌تواند آلگری را به نیمکت این دو تیم نزدیک تر کند، عطش بایرن و پی‌اس‌جی برای موفقیت در رقابت های اروپایی باشد. هر دو تیم حذفی زودهنگام در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را تجربه کردند و به دنبال فردی می‌گردند که آن ها را به قله فوتبال اروپا برساند. آلگری-که در سال های اخیر دو فینال را در سال های 2015 و 2017 تجربه کرده-می‌تواند گزینه ای ایده آل باشد.

منچستریونایتد گزینه بعدی این فهرست است. این تیم در اوایل ماه مارچ قرارداد اوله گونار سولسشائر را تمدید کرد اما روند فاجعه بار شیاطین سرخ در پایان فصل، شاید سران باشگاه را به تجدید نظر در این خصوص وادارد. به خصوص بعد از آن که در آخرین بازی یونایتد در مقابل کاردیف، شعارهایی مبنی بر اخراج از برخی سکوهای اولدترافورد به گوش می‌رسید.

تصمیم دو تیم بعدی مستقیما به تصمیم یوونتوس بستگی خواهد داشت. تاتنهام در این تابستان به دنبال روشن شدن وضعیت مائوریسیو پوچتینو است، فردی که گفته می‌شود یوونتوس نیز یکی از تیم های خواهان اوست. در صورت خروج سرمربی آرژانتینی، آن گاه ممکن است شاهد یک شبه جابه جایی روی نیمکت این دو تیم باشیم.

اینتر نیز وضعیتی نسبتا مشابه دارد. مدتهاست که از آنتونیو کونته به عنوان سرمربی بعدی اینترمیلان یاد می‌شود اما اگر او بخواهد در چرخشی ناگهانی، به یوونتوس بازگردد آن گاه می‌توان آلگری را در مسیر سن‌سیرو تصور کرد.

تیم بعدی اما عجیب ترین گزینه خواهد بود. آندره‌آ مونتاناری خبرنگار حوزه یوونتوس خبر از نزدیک شدن گالاتاسرای ترکیه به آلگری داده است اما بعید به نظر می‌رسد آلگری با وجود داشتن مشتریانی در لیگ های معتبر اروپایی به سوپرلیگ ترکیه کوچ کند. گالاتاسرای تجربه حضور مربیان ایتالیایی را داشته و در سال های گذشته، مربیانی نظیر روبرتو مانچینی و چزاره پراندلی روی نیمکت این تیم نشسته اند.

7712

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو