شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو با قیمت حاشیه بازار (29 اردیبهشت 98)

منبع: چرخان

107

1398/2/27

16:33


فروش فوری ایران‌خودرو و سایپا طی هفته های اخیر روند صعودی به خود گرفته و ایران‌خودرو البته نقش فعال‌تری در این زمینه داشته است. فعالیت خوب ایران‌خودرو در بازار باعث شده تا روند صعودی قیمت‌ها در بازار متوقف شده و حالا در صورت ادامه دار بودن روند عرضه خودرو می‌توان به کاهش قیمت هر چه بیشتر نیز امیدوار بود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو طی اطلاعیه‌ای جزئیات فروش فوری بعدی خود را اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند از ساعت 10 صبح روز 29 اردیبهشت ماه با مراجعه به وب سایت رسمی فروش این شرکت، اقدام به خرید دو محصول پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 بنزینی نمایند.

خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش:

  • اولین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 206 تیپ 2 یورو 4 بهینه است که در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری، نقره ای، قرمز دو پوششه، آبی کاسپین و گیلاسی به مشتریان عرضه شده و قیمت اعلامی برای این خودرو 67 میلیون و 290 هزار تومان تعیین شده است.
  • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی یورو 4 بهینه است که در رنگ های مشکی، نقره ای و خاکستری متالیک و با قیمت 63 میلیون و 160 هزار تومان در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. این خودرو در حال حاضر با قیمت های بسیار بالاتر در بازار آزاد قیمت گذاری می گردد.

بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر کمی روند نزولی به خود گرفته و مهم‌ترین نکته درباره آن عدم معامله قابل توجه در قیمت های بالاست که صرفا با مقاومت دلالان کاهش نیافته و به نظر می‌رسد که با فروش فوری ایران‌خودرو و سایپا به زودی باید شاهد کاهش قیمت های خوبی در بازار باشیم.

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

  • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
  • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
  • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
  • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
  • مشتریانی که در ماههای اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
  • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.

گفتنی است که ایران‌خودرو در روزهای اخیر بسیاری از محصولات خود از قبیل سمند، آریسان، پژو پارس، پژو 405، پژو 206 و سایر محصولات را به صورت فروش فوری به مشتریان عرضه نموده که با استقبال خوبی روبرو شده است. گفتنی است که طبق گزارش های رسیده از خودروسازان به زودی طرح‌های فروش و پیش فروش متنوعی نیز به مناسبت ماه رمضان عرضه خواهد شد که مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نماید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو