پال پیرس: کریم عبدالجبار، مایکل جردن، تیم دانکن، کوبی برایانت و لری برد بهترین بازیکنان تاریخ NBA هستند

منبع: طرفداری

13

1399/3/1

18:10


پال پیرس: کریم عبدالجبار، مایکل جردن، تیم دانکن، کوبی برایانت و لری برد بهترین بازیکنان تاریخ NBA هستند

از نظر پال پیرس، لبران جیمز در میان 5 بازیکن برتر NBA جایی ندارد.

طرفداری - عده قابل توجهی از طرفداران بسکتبال در سراسر دنیا ستاره فعلی لیکرز را بهترین بسکتبالست تاریخ می‌دانند اما به اعتقاد پال پیرس لبران جیمز حتی در بین 5 بازیکن برتر تاریخ NBA نیز جایی ندارد.

اسطوره بوستون سلتیکس، پال پیرس، اعلام کرد از نظر او لبران جیمز نه تنها در برابر مایکل جردن یا کوبی برایانت، از نظر بهترین بازیکن تاریخ بسکتبال بودن کم می‌آورد، بلکه ستاره فعلی لس آنجلس لیکرز از نظر پیرس حتی در بین 5 بازیکن برتر تاریخ NBA نیز حضور ندارد. پیرس در مصاحبه با ESPN گفت:

بیل راسل در بوستون آن تیم را ساخت. او باید بسیار بیشتر از اعتباری که برایش قائل هستیم مورد تقدیر قرار بگیرد. بیشتر اوقات بیل راسل از بحث بهترین بازیکن تاریخ NBA بیرون می ماند. پس با توجه به این موضوع، کریم عبدالجبار، مایکل جردن، تیم دانکن، کوبی برایانت و لری برد؛ اینها در میان 10 بازیکن برتر تمام دوران هستند که به ساخت تیم خودشان کمک کردند یا روند موفقیت را ادامه دادند. لبران جیمز؟ او به میامی رفت و یک تیم جمع کرد، به کلیولند بازگشت و آن تیم را جمع کرد و سپس به لیکرز رفت، جایی که موفقیت از قبل وجود داشت و ما نمی دانیم، این موضوع هنوز ادامه دارد.

مطالب مشابه