پورموسوی: گروه ما نسبتا سخت است

منبع: ورزش 3

22

1398/2/27

16:46


سرمربی تیم ملی جوانان با اشاره به قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا گفت: تیم ما در گروه سختی قرار گرفته و با حریفان قدرتمندی روبرو می شویم.

پورموسوی: گروه ما نسبتا سخت است

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی در خصوص حضور ایران در گروه چهارم مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا و هم گروهی با تیم های امارات، قرقیزستان و نپال به سایت فدراسیون فوتبال گفت: ما در گروه نسبتا سختی قرار گرفته ایم و با حریفان قدرتمندی روبرو می شویم که پیشرفت قابل توجهی در فوتبال آسیا داشته اند. امارات تیمی است که در این رده سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی آسیا را داشته، همچنین به خوبی می دانیم که در سال های اخیر سرمایه گذاری بسیار خوبی در سطوح مختلف فوتبال پایه داشته است. قرقیزستان هم کشوری است که در سال های اخیر مثل سایر کشورهای آسیای میانه پیشرفت قابل توجهی داشته و تیم های این کشور به بازی هجومی و گروهی علاقه نشان می دهند. قرقیزستان حتی در دوره قبلی تیمی مثل بحرین را شکست داد. نپال هم دیگر تیم حاضر در گروه است که تلاش کرده فاصله فوتبال خودش را با سایر کشورهای آسیایی کاهش بدهد. این تیم هم به سطح بهتری در رده های سنی مختلف رسیده و دیگر با گل های زیاد مقابل حریفان مغلوب نمی شود.

 

سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت: تلاش ما این است که با ارائه بازی های خوب و نتایج موفق از مرحله اول با صدرنشینی عبور کنیم تا بتوانیم در دور نهایی رقابت ها حاضر شویم. به هر ترتیب میزبانی امتیاز مهمی است و باید از این امتیاز به بهترین شکل استفاده کنیم. متاسفانه ناکامی تیم جوانان در دوره گذشته روی قرعه کشی و شرایط ما تاثیرگذار بوده و امسال طبیعتا در سید چهارم قرعه کشی دور نهایی قرار می گیریم اما امیدواریم با ساختن تیمی قدرتمند از بازیکنان مستعد فوتبال کشور نتایج ارزشمندی در این رقابت ها کسب کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو