واکنش ایکاردی به شایعات؛ در اینتر می مانم

منبع: ورزش 3

13

1398/2/27

16:47


مائورو ایکاردی، مهاجم جنجالی اینتر، با انتشار بیانیه ای در صفحه اینستاگرامش، اعلام کرد که در این باشگاه خواهد ماند و به شایعات در مورد جدایی اش پایان داد.

واکنش ایکاردی به شایعات؛ در اینتر می مانم

به گزارش "ورزش سه"، در چند ماه گذشته شایعات زیادی در مورد آینده ایکاردی منتشر شد و حتی بن بست خوردن مذاکرات تمدید قرارداد او با نرآتزوری که همسر و مدیر برنامه اش، واندا نارا، در مرکز آن قرار داشت، باعث کنار گذاشتن او از تیم برای نزدیک به دو ماه و گرفتن بازوبند کاپیتانی از او شد.

اما این ستاره آرژانتینی در هفته های پایانی بار دیگر به ترکیب اینتر برگشت و اکنون با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش، تاکید کرد که قصد ندارد سن سیرو را ترک کند.

او نوشت:" به دلیل اینکه اخیرا رسانه ها اخباری را منتشر کردند که با افکار من را به درستی بازتاب نمی داد، من می خواهم به اطلاع هواداران برسانم که من بارها به باشگاه اینتر اطلاع دادن که می خواهم در این باشگاه بمانم.

 

واکنش ایکاردی به شایعات؛ در اینتر می مانم

 

امیدوارم اکنون دیگر سوبرداشتی وجود نداشته باشد. من علاقه رسانه ها برای انتشار اخبار دروغ را درک می کنم بنابراین تصمیم گرفتن شخصا این موضوع را روشن کنم.

من پیش از این هم علاقه ام برای ماندن را بیان کردم زیرا اینتر خانواده من است. زمان مشخص خواهد کرد که چه کسی درست می گوید. زنده باید اینتر، برای همیشه."

ایکاردی علی رغم دور بودن از ترکیب اینتر برای نزدیک دو ماه، در این فصل تاکنون 16 گل در سری آ به ثمر رسانده و کمک کرده تا این تیم از شانس زیادی برای حضور در رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ برخوردار باشد.

مطالب مشابه


ویدئو