تصاویری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Outer Worlds منتشر شد

تصاویری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Outer Worlds منتشر شد


منبع: گیم فا

3

1399/3/2

22:44


تصاویری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Outer Worlds منتشر شد

استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) به‌تازگی تصاویری از نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Outer Worlds را به‌اشتراک گذاشته است. این تصاویر برخی از شخصیت‌ها و محیط‌های این بازی را نمایش می‌دهد.

بازی The Outer Worlds عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی است که پیش‌تر در ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. در این بازی شما می‌تواند چهره و ویژگی‌های شخصیت اصلی را به سلیقه‌ی خود انتخاب نمایید. همانند عناوین نقش‌آفرینی، در این بازی با شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو خواهد شد و تصمیمات بازی‌باز در پایان‌های بازی تاثیرگذار هستند. این اثر در هنگام انتشار با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان مواجه شد و توانست میانگین نمرات ۸۵ را کسب نماید. در همین حال، به‌تازگی آمار مجموع فروش این بازی به بیش از ۲٫۵ میلیون نسخه رسیده است.

در ادامه می‌توانید تصاویر نسخه‌ی نینتندو سویچ این بازی را مشاهده نمایید.

بازی The Outer Worlds در تاریخ ۱۶ خردادماه ۱۳۹۹ (۵ ژوئن ۲۰۲۰) برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم آریا مقدم، تحت عنوان «جهانی از جنس دیگر» مطالعه بفرمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو