زمان انتشار عنوان Drake Hollow اعلام شد

منبع: گیم فا

3

1399/3/2

23:14


زمان انتشار عنوان Drake Hollow اعلام شد

Drake Hollow یک بازی چندنفره و مشارکتی در زمینه‌ی ساخت و ساز و دفاع از دهکده‌ها است که در آن بازی‌بازان از روستاها و خانه‌های سبزیجات دوس‌داشتنی که به نام Drake‌ها شناخته می‌شوند، محافظت خواهند کرد. در هردو حالت تک‌نفره یا آنلاین بازی Drake Hollow، بازی‌بازان از راهنمایی‌های یک کلاغ بسیار باهوش و اسرارآمیز پیروی می‌کنند تا بتوانند به خوبی از Drake‌ها در برابر دشمنان دفاع کنند و به گسترش دهکده‌های آنان بپردازند.

در جریان بازی Drake Hollow رازها، پاداش‌ها و خطرهای بسیاری وجود دارند که برای بازی‌بازانی که کنجکاو هستند، لحظات بسیار هیجان‌انگیز و لذت‌بخشی را محیا کنند. در این بازی می‌توان به جستجو و کاوش در محیط‌های مختلف از بیابان‌ها گرفته تا دریاها پرداخت و با دشمنان مبارزه کرد تا غنایم و منابع مورد نیاز برای ارتقای سیستم سلامتی و دفاعی روستا‌های Drake‌ها فراهم شوند. همچنین شما می‌توانید از آن‌ها مراقبت کنید تا زمانی که هرکدام مهارت‌ منحصر به فرد خود را کسب کنند و بتوانند ضمن دفاع از خود و روستا، به کمک شما نیز بشتابند.

Drake‌ها در واقع نوعی از سبزیجات بومی محسوب می‌شوند که به شدت به کمک شما نیازمند خواهند بود. آن‌ها اکنون گرسنه‌ و تشنه هستند و نیاز به مکانی آرام و امن برای خوابیدن دارند. آن‌ها به قدری خسته و درمانده شده‌اند که ممکن است کمی دیگر بمیرند. شما باید ضمن مراقبت از آن‌ها در مقابل مهاجمان، برای آن‌ها مزارع و باغ‌هایی بسازید تا بتوانند برای خود غذا ذخیره کنند. برای آن‌ها چاه‌های آب احداث کنید تا سیراب شوند و مکان‌هایی برای بازی یا نمایش‌های جذاب را برای آن‌ها تدارک ببینید تا به تفریح و سرگرمی بپردازند. از آن‌جا که با پیشرفت در بازی مراقبت از آن‌ها سخت‌تر می‌شود و دشمنان قوی‌تر و چالش‌ برانگیزتری را مشاهده خواهید کرد، به پنل‌های خورشیدی برای تولید برق نیاز خواهید داشت. با این انرژی الکتریکی می‌توانید به تولید حفاظ‌های برقی پرداخته و بهتر از Drake‌ها مراقبت کنید.

حال به تازگی در خبری رسمی از سوی استودیوی مولاسز فلود (Molasses Flood) که توسعه‌ی عنوان Drake Hollow را برعهده دارد، این بازی در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۹ (۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان عرضه می‌گردد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو