تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد


منبع: گیم فا

9

1399/3/2

23:44


تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

مایکروسافت و استودیوی آسوبو (Asobo Studios)، مجدداً مجموعه‌ی جدیدی از تصاویر Microsoft Flight Simulator را منتشر کردند. همانند، دفعات گذشته، این تصاویر نیز از نسخه‌ی آلفای این بازی ثبت شده‌اند و گرافیک خیره‌کننده‌ی هواپیمای بوئینگ ۷۵۷ و همینطور محیط بازی را به رخ می‌کشند.

Microsoft Flight Simulator، بازی جدید استودیوی آسوبو است که نشر آن را شرکت مایکروسافت برعهده دارد. از طرفی و همانطور که از نام این بازی پیداست، با یک شبیه‌ساز حرفه‌ای خلبانی روبرو هستیم که هم‌اکنون جزییات و گرافیک خیره کننده‌ی آن، توجه بسیاری از افراد شاغل در زمینه‌ی هوانوردی را نیز به خود جلب نموده است. بازی‌بازان در این بازی قادر خواهند بود تا علاوه بر جزییات بسیار دقیق در زمینه‌ی هوانوردی، از گرافیک خیره کننده و حتی شرایط پویای آب و هوایی و چرخش روز و شب نیز لذت ببرند.

به هرترتیب، و طبق سنت ماه‌ها و هفته‌های گذشته‌ی این بازی، مجدداً شاهد نشر شدن تصاویر جدیدی از Microsoft Flight Simulator هستیم که جزییات دقیق هواپیماها و محیط‌های بازی را به رخ می‌کشند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

بازی Microsoft Flight Simulator، در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. این بازی نیز همانند دیگر عناوین استودیوهای بازی‌سازی اکس‌باکس (Xbox Game Studios)، در هنگام عرضه برروی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو