فاوره: متاسفانه سیستم بازی ما مناسب ماریو گوتسه نیست

منبع: طرفداری

4

1399/3/3

00:05


فاوره: متاسفانه سیستم بازی ما مناسب ماریو گوتسه نیست

سرمربی زنبورها پیش از بازی با وولفسبورگ، راجع سیستم بازی خود صحبت کرد.

طرفداری- دورتموند باید فردا از ساعت 18 به وقت تهران به مصاف وولفسبورگ برود و لوسین فاوره، سرمربی این تیم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این مسابقه، راجع به دو بازیکن تیم خود به صحبت پرداخت.

به گزارش گل، کنفرانس مطبوعاتی لوسین فاوره، سرمربی باشگاه دورتموند پیش از دیدار با وولفسبورگ به شرح زیر است:

درباره سیستم بازی دورتموند و حضور گوتسه در این سیستم

در حال حاضر، ما با چینش 3-4-3 بازی می کنیم. بر همین اساس، من با ماریو گوتسه صحبت کرده ام و متاسفانه این سیستم مناسب او نیست. باید حقیقت را در این باره گفت. البته او قادر است تا به عنوان یک هافبک راست یا یک هافبک چپ بازی کند، بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. هنوز بازی های زیادی پیش روی ما است و باید روی تک تک بازیکن های خود حساب کنیم.

تمجید از یولیان برانت

یولیان برانت قادر است تا در پست های مختلف و سیستم های مختلف بازی کند و این کیفیت فوق العاده او را نشان می دهد. بازی کردن در سیستم 3-3-4 مانند بازی کردن در سیستم 3-4-3 نیست. در این سیستم (3-4-3) باید در کناره ها و بین خطوط بازی کنید و برانت این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. نباید فراموش کرد که برانت در خط هافبک به همراه فقط یک یا دو بازیکن دیگری ایفای نقش کرده است و همچنین در اسلاویا پراک نیز به عنوان مهاجم بازی کرده است. من چنین چیزی را خیلی دوست دارم زیرا به عنوان یک مربی، با وجود چنین بازیکن هایی شما فرصت های زیادی را به دست می آورید. او کار خود را خیلی خوب انجام می دهد و باید مطابق گذشته به پیشرفت خود ادامه دهد.

در ادامه میشائیل تسورک، مدیر ورزشی دورتموند در تمجید از برانت گفت:

او بازیکن خارق العاده ای است. به همین دلیل ما برای جذب او تلاش کردیم و در نهایت او را برای دورتموند خریداری کردیم. من بازیکنان زیادی را ندیده ام که پتانسیلی همچون برانت را داشته باشند البته او هنوز هم جای پیشرفت دارد و می تواند بهتر شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو