صبحانه ورزشی 1399/3/3؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته/ ناپولی بیخیال سردار آزمون می شود؟

منبع: طرفداری

9

1399/3/3

06:10


صبحانه ورزشی 1399/3/3؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته/ ناپولی بیخیال سردار آزمون می شود؟

بالاخره سردار را در لباس تیم بزرگی مثل ناپولی خواهیم دید؟

طرفداری- در بخش صبحانه ورزشی، نگاهی داریم به مهم‌ترین اخباری که در روز گذشته منتشر شد.

صبحانه ورزشی 99/3/3؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته

رسانه طرفداری وارد نهمین سال فعالیت خود شد

با تمامی کمی و کاستی ها و در کنار سرمایه ای بزرگ از کاربران همیشه همراه، امروز دوم خرداد 1399 رسانه مستقل طرفداری به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی ورزشی کشور، هشتمین تولد خود را جشن گرفت و رسماً وارد نهمین سال فعالیت خود شد.

مقرر بود با حضور بزرگان ورزش و فوتبال کشور و با دعوت از عده ای از کاربران، مراسم افطاری به مناسبت هشتمین تولد رسانه طرفداری برگزار کنیم، اما متاسفانه به دلیل طرح فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا، این مراسم لغو شد.

امید است در کنار هم و با عبور از این شرایط دشوار جهانی، روزهای بهتری را رقم بزنیم و انتظارات شما عزیزان را در حد امکان برآورده کنیم و قدمی هرچند کوچک در راه اعتلای ورزش کشور برداریم.

مریم حیدرزاده در طرفداری؛ ترانه سرای سرخ

مریم حیدرزاده، شاعر و ترانه سرا مهمان طرفداری بود. مریم حیدرزاده که هوادار پر و پاقرص فوتبال و باشگاه پرسپولیس است در خصوص موضوعات فوتبالی و البته هنری، صحبت های جالبی انجام داد. ویدیو و گفتگوی علیرضا نجاتی با مریم حیدرزاده را طی روزهای آینده و پس از عید فطر در رسانه طرفداری ببینید.

بیانیه استقلال در مخالفت با از سرگیری لیگ؛ نگران امکاناتی هستیم که با اروپا برابری نمی‌کند

 استقلال در یک بیانیه رسمی، نگرانی های باشگاه پیرامون از سرگیری لیگ با وجود اوج گیری ویروس کرونا را شرح داده است. در این بیانیه استقلال به ابتلای دو بازیکن لیگ برتری به کرونا اشاره کرده و گفته که با وجود امکانات فوتبال ایران که در حد اروپا نیست، ما نگران شروع دوباره فوتبال هستیم.

کارلوس کی روش طلب 200 هزار دلاری خود از ایران را به خیریه بخشید

کی‌روش طلبش از ایران را به خیریه بخشید کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی ایران، طلبش از فدراسیون فوتبال را به خیریه بخشید. کارلوس کی‌روش پاداش قابل ملاحظه‌ای که از فدراسیون فوتبال ایران طلبکار بود را به شکلی ارزنده به دو موسسه خیریه بخشید. سرمربی اسبق تیم ملی ۲۰۰ هزار دلار از فدراسیون به عنوان پاداش طلب داشت که در این ارتباط از یک منبع موثق شنیدیم قسمت اعظمی از آن را طی روز‌های گذشته به فدراسیون فوتبال ایران بخشیده و مابقی آن را هم در سکوت خبری تقدیم به دو مرکز خیریه در مشهد مقدس کرده است.

علی دایی نظرسنجی صفحه رسمی فیفا را از سامی الجابر، برد

آقای گل فوتبال جهان، در نظرسنجی جدید فیفا، چهار برابر رقیب خود رای به دست آورده است.

نطرسنجی اخیر صفحه رسمی فیفا در خصوص انتخاب از بین علی دایی و سامی الجابر، مهاجم سابق و سرشناس عربستانی بود که در نهایت به اتمام رسید. علی دایی در نهایت 80 درصد رای آورده و این رقابت را به سود خود به پایان رسانده است.

ناپولی برای جذب اورتون سوارس وارد عمل شد؛ پرونده آزمون بسته می شود؟

ناپولی ماه هاست وضعیت سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت را دنبال می کند اما هنوز خبری از پیشنهاد رسمی و توافق اولیه با زنیت بر سر این انتقال منتشر نشده است. انتقال اورتون سوارس به ناپولی و البته تمدید قرارداد دریس مرتنز، خط حمله این تیم را تکمیل خواهد کرد و احتمالا دیگر ناپولی برای جذب سردار آزمون اقدامی نخواهد کرد. به علاوه، با انتقال اورتون سوارس به ناپولی، سهمیه بازیکنان غیراروپایی این تیم نیز پر خواهد شد.

ایتورالده گونزالس، داور بازنشسته اسپانیایی: 90 درصد داوران لالیگا هوادار رئال مادرید هستند

ایتورالده گونزالس که خودش را هوادار اتلتیک بیلبائو معرفی می کند، مدعی شد که 10% داوران لالیگا هم هوادار بارسلونا هستند.

به گزارش مارکـا، ایتورالده در مصاحبه با 'El Larguero' گفت:

چه برای بارسلونا خوشآیند باشد یا نباشد، 70 درصد جمعیت اسپانیا به جز مردم کاتالونیا، هوادار رئال مادرید هستند. این روزها افراد بیشتری به حمایت از بارسلونا روی آورده اند چون افراد جوان عناوین قهرمانی بارسلونا تحت هدایت پپ گواردیولا را دیده اند. اما قبل از دوره لیونل مسی، چند نفر در اسپانیا هوادار رئال مادرید بودند؟

وی در پاسخ به این سوال که ترجیح داوران بین رئال مادرید و بارسلونا کدام است، خیلی شفاف گفت:

آمار 90 به 10، به نفع رئال مادرید است.

مطالب مشابه