ایجنت اوعورجان چاکر، دروازه بان جوان ترابزون اسپور: لیورپول علاقمند به جذب اوعورجان است

منبع: طرفداری

16

1398/2/27

16:50


ایجنت اوعورجان چاکر، دروازه بان جوان ترابزون اسپور: لیورپول علاقمند به جذب اوعورجان است

بنا به تایید ایجنت دورازه بان 23 ساله ترازبون اسپور، علاوه بر لیورپول، شالکه و لیل نیز به جذب چاکر، علاقه دارند.

طرفداری - لیورپول به دنبال دروازه بانی برای جایگزینی با مینیوله و دخیره ای مطمئن برای آلیسون بکر است. طبق گفته منابع خبری مختلف، قرمزها در حال بررسی شرایط اعورجان چاکر، دروازه بان جوان ترابزون اسپور، برای جایگزینی اش با مینیوله هستند.

به گزارش Miror، سایمون مینیوله که در این فصل و به دلیل حضور آلیسون بکر، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب لیورپول پیدا نکرده است، به احتمال فراوان در انتهای فصل، آنفیلد را ترک خواهد کرد و به نظر می رسد که مسئولان لیورپول، چاکر دروازه بان جوان و ترک تبار ترابزون اسپور را برای جایگزینی او در نظر گرفته اند. این دورازه بان 23 ساله، فصل خوبی را در سوپر لیگ ترکیه سپری کرده است و به همین دلیل توجه تیم های زیادی را به خود جلب کرده است. گفته می شود که شالکه و لیل نیز، علاقمند به جذب چاکر هستند اما ایجنت او در گفت و گویی عنوان کرد که مذاکراتی را با لیورپول برای دست یابی به توافقات احتمالی داشته است. ایجنت اعورجان چاکر در گفت و گو با Ajansspor، عنوان کرد:

هر تیمی استعدادیاب دارد و برخی از این استعداد یاب ها بازی های اعورجان (چاکر) را دنبال می کنند. شالکه تا به حال پیشنهادی رسمی برای به خدمت گرفتن او، ارائه نکرده است. می دانم که شالکه و لیل او را تحت نظر دارند. لیورپول نیز به او علاقمند است. مسئولان لیورپول صحبت هایی با ما داشتند و ارتباطاتی نیز برقرار شده است، اما هنوز پیشنهادی رسمی از جانب لیورپول دریافت نکردیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو