اراک قهرمان رقابت های کاراته جام رمضان استان مرکزی

22

1398/2/27

17:01


مسابقات کاراته جام رمضان استان مرکزی با حضور ۹۰ ورزشکار در خانه کاراته شهید سعید مسلمی با شناخت نفرات برتر برگزار گردید

اراک قهرمان رقابت های کاراته جام رمضان استان مرکزی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اراک، حمید نیکو همت، دبیر هیات کاراته استان مرکزی گفت: مسابقات کاراته جام رمضان استان مرکزی با حضور ۹۰ ورزشکار در قالب ۶ تیم از شهرستان های استان مرکزی در خانه کاراته شهید سعید مسلمی اراک با شناخت نفرات برتر برگزار شد.

نیکو همت افزود: این مسابقات در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بوده که تیم ها به صورت ۹ نفره با یک دیگر به رقابت پرداختند.

دبیر هیات کاراته استان مرکزی بیان داشت: تیم باشگاه امام رضا (ع) اراک (الف و ب ) مقام های اول و دوم را از آن خود کردند و تیم پتروشیمی و تیم ساوه به سوم مشترک دست یافتند.

وی تصریح کرد: این رقابت ها زیر نظر هیات کاراته استان مرکزی برگزار و ۱۲ داور قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند که در پایان به قهرمانان حکم قهرمانی و مدال اعطاء گردید.

حمید نیکو همت از حضور ورزشکاران استان مرکزی در مسابقات کاراته وان در ترکیه خبر داد و گفت: این مسابقات کسب رنکینگ المپیک از روز جمعه برگزار میشود که از استان مرکزی در بخش کمیته آقایان صالح اباذری و مجید نیکو همت و در بخش کاتا تیم قدرتمند استان مرکزی متشکل از دلیخون، زند و شهرجردی می باشند، حضور دارند.

دبیر هیات کاراته استان مرکزی در پایان با بیان این که این دومین مرحله کاراته وان در سال جاری می باشد اظهار داشت: نخستین مرحله این رقابت ها به میزبانی مراکش برگزار گردید که امیدواریم کاراته کاهای استان بتوانند رنکینگ خود را ارتقاء که بعد از سه یا چهار مرحله دیگر شاهد اعزام ورزشکاران استان به المپیک ۲۰۲۰ باشیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو