دانلود فصل اول انیمیشن سریالی Mira Royal Detective S01 2020

منبع: دانلود ها

10

1399/3/5

14:26


انیمیشن-Mira-Royal-Detective-2020

نام انیمیشن: Mira, Royal Detective – میرا کارگاه سلطنتی

آپدیت: قسمت نوزدهم و بیستم از فصل اول اضافه شد

سال انتشار: ۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن

مدت زمان: هر قسمت ۲۴ دقیقه

کیفیت: WEB-DL x265 1080p / WEB-DL x265 720p / WEB-DL x264 720p

وضعیت پخش: در حال پخش فصل اول…!

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن میرا کارگاه سلطنتی (به انگلیسی: Mira Royal Detective) در مورد دختری شجاع و مدبر است که به سراغ حل رمز و رازهای مختلف پیرامون سرزمین پادشاهی می‌رود. پرنسس جوان سرزمین پادشاهی دچار مشکلات زیادی شده است و میرا وظیفه‌ی همراهی با وی بررسی اتفاقاتی را دارد که پیرامون این پرنسس روی می‌دهد. میرا علاقه زیادی به کارهای کاراگاهی دارد و بهترین مهارت های خودش را در اختیار خانواده پادشاهی قرار می‌دهد. میرا دوستان زیادی هم در کنارش دارد که مهم‌ترین آن‌ها حیوانات بازیگوشی هستند که کمک زیادی به میرا در پیدا کردن سرنخ ها می‌کنند. در همین راستا اتفاقات هیجان انگیز و کمدی زیادی را در طول انیمیشن خواهید دید که تماشای آن‌ها همراه با ماجراجویی‌های جدی میرا لذت بخش است.

در انیمیشن Mira Royal Detective 2020 هر قسمت ماجراجویی جدید برای مخاطبین دارد و میرا هیچ گاه خیال تسلیم شدن نخواهد داشت. میرا به خانواده پادشاهی راه پیدا کرده است و از روش‌های جالبی برای پی گرفتن سرنخ‌ها استفاده می‌کند. او خودش را به مظنونین نزدیک می‌کند و مدارک نهایی را پیدا می‌کند. در خانواده پادشاهی اتفاقات زیادی رخ می‌دهد و هر قسمت شاهد هنرنمایی میرا و دوستانش خواهیم بود. البته دوستان بازیگوش میرا مشکلاتی هم برایش ایجاد می‌کند که باعث می‌شود روند حل شدن معماها کمی طولانی‌تر دنبال شود. مشکلات بزرگ میرا به تدریج تبدیل به موفقیت بزرگی برای وی می‌شوند. او هر موردی را مهم می‌پندارد و از آن‌ها برای حل مشکل استفاده می‌کند. کوچک‌ترین سرنخ‌ها را به نتیجه می‌رساند و مهارتش در سرزمین پادشاهی زبان‌زد همگان می‌شود. او حال لقب کارگاه پادشاهی را دریافت کرده است و افتخاری این چنینی مسئولیت‌های زیادی را هم برایش پدید می‌آورد.

info

A brave and resourceful girl becomes a royal detective in India after solving a mystery that saved the kingdom’s young prince.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

آپدیت (22م می 2020): قسمت نوزدهم و بیستم اضافه شدند!

—————

دانلود فصل اول با کیفیت WEB-DL HEVC x265 1080p هر قسمت جداگانه

دانلود فصل اول با کیفیت WEB-DL HEVC x265 720p هر قسمت جداگانه

دانلود فصل اول با کیفیت WEB-DL x264 720p هر قسمت جداگانه


مطالب مشابه


تصویری