اینزاگی شاید در دسترس ترین گزینه ممکن برای جانشینی الگری باشد

منبع: طرفداری

19

1398/2/27

17:10


اینزاگی شاید در دسترس ترین گزینه ممکن برای جانشینی الگری باشد

چالش اصلی پیش روی مدیران یوونتوس، انتخاب جانشین الگری است، کاری که با توجه به گزینه های در دسترس مشکل خواهد بود. 

طرفداری- پس از اینکه باشگاه یوونتوس، امروز ظهر اعلام کرد که مکس الگری فصل آینده روی نیمکت این تیم نخواهد بود، حالا چالش اصلی مدیران این تیم، پیدا کردن گزینه ای مناسب برای جانشینی او خواهد بود، کاری که با توجه به گزینه‌های در دسترس در نقل و انتقالات، راحت نخواهد بود.

حالا گزینه‌های در دسترس برای یوونتوس محدود خواهد بود، آنتونیو کونته گفته می‌شود کار انتقالش به اینتر تمام شده است، اما اسکای اسپورت می‌گوید، اگر ندود و فابیو پاراتیچی نظر آندرا آنیلی را که چندان علاقه ای به بازگشت کونته ندارد را بتوانند عوض کنند، او به این تیم بازخواهد گشت، اتفاقی که با توجه به سختی تغییر نظر آنیلی، خیلی بعید می‌رسد، اما غیرممکن نخواهد بود.

مومبلانو که از حدود دو هفته پیش با قاطعیت خبر می‌داد که پایان کار الگری در یوونتوس رقم خورده، حالا مدعی است که پپ گواردیولا، گزینه اصلی یوونتوس خواهد بود. گواردیولا به لطفِ دوران حضورش در برشیا، ایتالیایی را به خوبی صحبت می‌کند و بارها گفته که علاقه دارد روزی دوباره به فوتبال ایتالیا بازگردد. مذاکره یوونتوس با منچسترسیتی برای جذب گواردیولا راحت نخواهد بود و یوونتوس کار سختی برای راضی کردن سیتیزن‌ها خواهد داشت. مومبلانو اما با قاطعیت می‌گوید گزینه‌های درجه دو را باید از لیست یووه خط زد، سرمربی فصل آینده یوونتوس یا گواردیولا خواهد بود، یا نفر دومی که از نظر فنی پس از گواردیولا قرار بگیرد.

داستان برای پوچتینو هم همینگونه است، او بعد از مدت‌ها تیمش را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده است و بعید است که تاتنهام به راحتی با جدایی او کنار بیاید. دیدیه دشان که پس از سقوط یوونتوس به سری ب هدایت این تیم را برعهده گرفت و این تیم را به سری آ بازگرداند دیگر نامی است که این روزها مطرح می‌شود، اما او هم با فدراسیون فوتبال فرانسه قرارداد دارد و بعید است جدایی او به راحتی رقم بخورد.

با شرایط فعلی، تنها مربی که در دسترس تر از همه گزینه‌ها برای یوونتوس باشد، سیمونه اینزاگی، سرمربی فعلی لاتزیو است، او طی سال های اخیر، نتایج خوبی را در لاتزیو کسب کرده و فصل قبل آن‌ها را به یک قدمی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رساند که در هفته آخر با شکست مقابل اینتر آن را از دست داد، او چهارشنبه هفته جاری، با این تیم قهرمان جام حذفی ایتالیا شد. اینزاگی پس از اینکه حمایت‌های لازم از سوی باشگاه از او نشد، حالا احتمالا به فکر جدایی افتاده باشد، اینزاگی با پاول ندود قبلاً در لاتزیو هم تیمی بوده است و گفته می‌شود حمایت پاول ندود و فابیو پاراتیچی را برای هدایت یوونتوس خواهد داشت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو