سریال نجلا | اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال نجلا + عکس

منبع: کولاک

116

1399/3/6

21:29


اسامی بازیگران سریال نجلا به همراه خلاصه داستان سریال نجلا همچنین عکس بازیگران به همراه نکات خواندنی این سریال و اطلاعات تکمیلی درباره نجلا در اینجا. تهیه‌‌کننده «بچه مهندس» ادامه داد: همچنین سریال ۱۵ قسمتی با نام «نجلا» نیز در دستور کار داریم که خیرالله تقیانی پور کارگردانی آن را خواهد کرد. این مجموعه در تهران و آبادان جلوی دوربین خواهد رفت و فیلمبرداری آن بعد از ایام ارتحال حضرت امام (ره) آغاز خواهد شد.

سریال نجلا

سریال نجلا

به گفته وی، این اثر هم‌اکنون در مرحله پیش تولید است و عوامل آن به زودی معرفی خواهند شد.

سعید سعدی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون که این شب ها سریال «بچه مهندس ۳» را روی آنتن شبکه دو سیما دارد، در گفتگویی درباره کارهای جدید خود عنوان کرد: سریال تلویزیونی «پس از آزادی» به کارگردانی محمد‌علی باشه آهنگر به زودی از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه در حال صداگذاری است و آخرین مراحل فنی را پشت سر می‌گذارد.

وی با اشاره به اینکه «پس از آزادی» در ۴۰ قسمت تولید شده است، گفت: خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر،‌ رامین سیار دشتی و… از جمله بازیگران این سریال هستند.

سعدی در پایان درباره آخرین فعالیت‌های خود در سینما نیز اظهار کرد: برای سینما به دنبال دریافت پروانه نمایش فیلم‌های «تومان»، «پری‌سا» و «گیسوم» هستیم، البته برای اکران آنلاین «تومان» با فیلیمو قرارداد بسته‌ایم و برای دو کار دیگر نیز در حال مذاکره هستیم.

[تعداد: 

۰   میانگین: 

۰/۵]

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو