عروس بیوه همزمان با علی و فرهاد بود ! / زن جوان راز آنان را برملا کرد

منبع: رکنا

13

1398/2/27

17:40


به گزارش اختصاصی رکنا، این زن به ماموران گفت: ساعت 3 بعدازظهر از خانه خارج شده و مقابل مدرسه منتظر تاکسی بودم که 2 جوان موتورسوار به من نزدیک شدند، یکی از آنان با هل دادن من به سمت عقب در یک لحظه اقدام به کشیدن و سرقت دستبندم کرد.
ماموران در نخستین اقدام تصاویر مجرمان حرفه‌ای را به زن جوان نشان دادند که وی جوان 24 ساله به نام «علی» را شناسایی کرد.
در تجسس‌ها مشخص شد علی یکی از اشرار و تبهکاران قدیمی محله است که پیش از این نیز به خاطر زورگیری در سال 95 دستگیر و به تازگی از زندان آزاد شده است. همچنین برادر 25 ساله‌اش به نام «محمد» نیز یکی دیگر از دزدان است که وی نیز بارها به زندان افتاده و آخرین‌بار 2 سال پیش از زندان آزاد شده است.
ساعت 8 صبح بود که هر دو برادر در خانه‌شان دستگیر شدند و وقتی پیش روی زن جوان قرار گرفتند لب به اعتراف باز کردند.
همزمان با اعترافات 2 برادر، زنان زیادی به ادعاهای مشابهی پرداختند و جالب اینکه برخی ادعا داشتند زنی همراه این تبهکاران بوده است. یکی از این زنان به ماموران کلانتری گفت: روز چهارشنبه برای میهمانی به خانه یکی از دوستانم رفته بودم، دخترم همراه 2 تن از دوستان همسن و سال خود در داخل پارک در حال بازی بود که ناگهان یک زن که سوار موتوسیکلت بود اقدام به سرقت 6 حلقه النگوی دخترم کرده و همراه محمد فرار کرد.
همین سرنخ‌ها کافی بود تا «پریسا» 28 ساله شناسایی و ساعت یک بعدازظهر به دام پلیس بیفتد.
در حالی که تحقیقات برای شناسایی سرقت‌های سریالی در دستور کار تیم تجسس ویژه کلانتری قرار داشت، تعدادی از طعمه‌های این باند که همه پریسا را شناسایی کرده بودند ادعا کردند دزدان سوار پراید سفیدرنگ؛ کیف‌دستی، گوشی موبایل، طلا و جواهرات آنان را دزدیده‌اند.
یکی از این زنان گفت: ساعت 7 صبح جمعه هنگام رفتن پارک، 2 زن و مرد جوان سوار یک پراید به من نزدیک شدند، ناگهان زن جوان از پنجره کیف‌دستی که 170 هزار تومان پول و مدارک شناسایی داخل آن بود را از دستم کشید و با پاره شدن دسته کیف آن را دزدید.
ماموران که توانستند صاحب پراید را ردیابی کنند پی بردند روز 15 آبان‌ماه از سوی علی و پریسا زورگیری شده‌ و این زن و مرد با کتک زدن راننده مسافرکش، وی را در کوچه تاریکی رها کرده و گریخته‌اند.
با اعترافات این 2 برادر و زن آشنا، با دستور قاضی ماموران وارد عمل شد. زن جوان که پریسا نام داشت اعتراف کرد که به پس از طلاق گرفتن از شوهرش با علی و فرهاد آشنا شده و در کنار آنان بوده است.
پلیس در همان بررسی‌های تخصصی فاش کرد این باند 4 عضو دارد که «فرهاد» 31 ساله فراری است.
فرهاد با دستگیری دوستانش فراری شده بود تا اینکه چندی پیش ماموران گشت موفق به شناسایی یک ماکسیمای سفیدرنگ دزدی شده و راننده‌اش که همان فرهاد بود را دستگیر کردند. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو