جو احساسی روز پایانی لالیگا؛ هفته وداع

منبع: 90 تی وی

18

1398/2/27

17:42


بسیاری از بازیکنان و مربیان لالیگایی باید با تیم ها و هوادارانشان خداحافظی کنند.

جو احساسی روز پایانی لالیگا؛ هفته وداع

بسیاری از بازیکنان و مربیان لالیگایی باید با تیم ها و هوادارانشان خداحافظی کنند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، با انجام 8 بازی در روز شنبه و 2 بازی دیگر در روز یکشنبه، پرونده فصل 19-2018 لالیگا نیز بسته خواهد شد و بسیاری از بازیکنان نیز در پایان این روز، تیم های خود را ترک خواهند کرد. 

بسیاری از تغییرات از اکنون اعلام شده و برخی نیز همچنان مبهم مانده است. در ادامه نگاهی به وضعیت 20 تیم لالیگایی و افرادی خواهیم داشت که در پایان راه قرار گرفته اند.

آلاوز: آبلاردو فرناندز بعد از یک سال و نیم هدایت این باشگاه از سمت خود کنار خواهد رفت و جانی نیز به احتمال فراوان آخرین بازی خود را انجام خواهد داد. گیرمو ماریپان نیز که پیشنهاداتی از لیگ برتر دارد، احتمالا سرنوشتی مشابه جانی خواهد داشت.

اتلتیک بیلبائو: میکل ریکو، آندر ایتوراسپه و مارکل سوسائتا برابر سویا برای آخرین بار با پیراهن اتلتیک بازی خواهند کرد. آینده آریتز آدوریز، گلزن کهنه کار باسکی ها نیز هنوز نامعلوم است.

اتلتیکومادرید: دیگو گودین و آنتوان گریزمن برای آخرین بار و در مقابل لوانته پیراهن روخی بلانکوس را به تن می‌کنند و خوانفران نیز در همین بازی از طرفداران خداحافظی خواهد کرد، مسیری که برای فلیپه لوئیس نیز قابل پیش بینی است.

بارسلونا: کوین پرینس بواتنگ و جیسون موریو بعد از تنها نیم فصل، مسیر خود را در پایان بازی مقابل ایبار از بارسا جدا خواهند کرد. فیلیپه کوتینیو، ایوان راکیتیچ، یسپر سیلسن و مالکوم نیز به احتمال فراوان در تابستان به فروش خواهند رسید. این بازی می‌توانست پایانی بر دو سال حضور والورده روی نیمکت بارسا نیز باشد اما با حمایت بارتومئو، به نظر حضور والورده برای حداقل یک فصل دیگر تمدید شده است.

رئال بتیس: اگر اتفاق شگفت انگیزی رخ ندهد، کیکه ستین برای آخرین بار در سانتیاگو برنابئو روی نیمکت بتیس خواهد نشست. خسه رودریگز با پایان قرارداد قرضی خود به پاریسن‌ژرمن بازمی‌گردد و سرخیو لئون نیز راهی لوانته می‌شود. 

سلتاویگو: ابهام فراوانی در این زمینه وجود دارد. مکسی گومز با پیشنهادات فراوانی مواجه است و استانیسلاو لوبوتکا، امره مور و گوستاوو کابرال نیز شانس زیادی برای ماندن ندارند.

ایبار: بند بازخرید مارک کوکورلا توسط بارسلونا فعال خواهد شد و در کنار او به نظر خوان جردن نیز ایبار را ترک خواهد کرد. بازیکنی که مورد توجه اونای امری در آرسنال است.

اسپانیول: بعد از به ثمر رساندن 17 گل و داشتن بند آزادسازی 28 میلیون یورویی، همه نگاه ها به بورخا ایگلسیاس خواهد بود. او گرانترین خرید باشگاه بود و به نظر راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود.

ختافه: ژین داکونام خروجی قطعی است و مورد توجه آرسنال قرار دارد، هرچند قرار نیست او در بازی آخر برابر ویارئال به میدان رود. سامو سایز و گاکو شیباساکی هم به احتمال فراوان آخرین بازی خود را برای شگفتی ساز این فصل انجام خواهند داد.

ژیرونا: سقوط می‌تواند چهره داخل و خارج از زمین باشگاه کاتالونیایی را تغییر دهد. اوزه بیو ساکریستان به پایان دوران هدایت خود خواهد رسید و کریستین استوانی، کریستین پورتو و یاسین بونو نیز احتمالا قصدی برای همراهی باشگاه در دسته پایین تر نخواهند داشت.

هوئسکا: بازی مقابل لگانس آخرین بازی فرانسیسکو رودریگز روی نیمکت این تیم سقوط کرده خواهد بود و چیمی آویلا، خوانخو کاماچو، خوان آگیلرا و خورخه میرامون نیز جدا می‌شوند.

لگانس: ایوان کوئیار پیش قراردادی را با رئال وایادولید به امضا رسانده و بازیکنان دیگری نیز در مسیر او قرار خواهند گرفت؛ آندری لونین، اکسار، آلن نیوم، میکل وسگا، مارتین برایت‌ویت، گیدو کاریو و کنت اومرو.

لوانته: جیسون از فصل آینده بازیکن والنسیا خواهد بود اما محرومیت فرصت خداحافظی او با هواداران را گرفته، بورخا مایورال، روبرت پیر و روبن وزو نیز احتمالا باشگاه والنسیایی را ترک می‌کنند.

رایووایکانو: رائول دی‌توماس و آلکس مورنو به دلیل سقوط آینده ای در رایو نخواهند داشت و در این بین دی‌توماس به رئال مادرید بازخواهد گشت. آلوارو مدران، اوچه آگبو و لوئیس آدوینکولا نیز خروجی های محتمل رایو هستند. 

رئال مادرید: انقلابی بزرگ در راه است و در قدم اول، گرت بیل به پایان خود می‌رسد. هرچند بعید است زیدان در آخرین بازی مقابل بتیس هم از او بهره گیرد. مارکوس یورنته، سرخیو رگیلون و دنی سبایوس نیز در آستانه ترک برنابئو هستند و با اعلام زیدان، باید خروج کیلور ناواس را هم قطعی دانست. این لیست می‌تواند از این طولانی تر هم بشود. 

رئال سوسیه‌داد: خوزبا زالدوا تلویحا به خروج خود اشاره کرده بود و آینده خوانمی نیز با پیوستن به بتیس، مدتهاست که روشن شده است.

سویا: این باشگاه نیز با ابهامات زیادی مواجه است و قدم اول، تمدید قرارداد پابلو سارابیا خواهد بود. آینده اور بانگا همانند یک راز است و او شاید به بوکاجونیورز برگردد. آندره سیلوا نیز به احتمال زیاد رفتنی است.

والنسیا: با وجود آن که مارسلینو گارسیا از عملکرد فاکوندو رونکالیا رضایت دارد، احتمال جدایی او از مستایا وجود دارد. 

وایادولید: اگرچه آن ها از سقوط نجات یافته اند اما بقای بسیاری از بازیکنان آن ها هنوز در ابهام است. بازیکنان قرضی- یوئل، ککو، دنیله ورده، دوژه چوپ و انس اونال-شانس چندانی برای ادامه با وایادولید برای خود متصور نیستند.

ویارئال: ساموئل چوکووئزه یکی از بازیکنان مورد بحث در تابستان پیش رو خواهد بود و بسیاری از باشگاه های لیگ برتری را به دنبال خود می‌بیند. جرارد مورنو نیز با پیشنهادی از جانب رئال بتیس مواجه شده و شاید زیردریایی های زرد را ترک کند.

7712

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو