ارزانی: شروع قدرتمندی در سلتیک خواهم داشت

13

1398/3/23

11:51


دنیل ارزانی بازیکن تیم فوتبال سلتیک گفت: به دنبال شروع قدرتمند در این فصل از مسابقات لیگ برتر اسکاتلند هستم تا آینده خوبی را برای خود رقم بزنم.

ارزانی:شروع دوباره قدرتمندی در سلتیک خواهم داشت

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از سایت «گل» دنیل ارزانی بازیکن ایرانی الاصل تیم فوتبال سلتیک که به صورت قرضی از تیم منچسترسیتی راهی این تیم شده بود در جدیدترین صحبت های فوتبال خود گفت:فصل آینده فوتبال را به عنوان یک هدف بزرگ برای خود در نظر گرفته ام و هدفی بزرگ دارم.

ارزانی ادامه داد: در حال حاضر تمرکز ام برای موفقیت در لیگ اسکاتلند است و حس خوبی نسبت به فکرم دارم. فصل پیش همراه با تیم سلتیک در دیدار های فراوانی حضور نداشتم اما به آن هدفی که از ابتدا داشتم دست یافته ام.

بازیکن تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند افزود: شاید نتوانستم تمام فصل برای تیم سلتیک بازیکن خوبی باشم اما با عملکرد خوب در این فصل از مسابقات موقعیت خوبی برای آینده فوتبالی خود خواهم ساخت.

ارزانی در پایان کفت: بسیاری از افراد از روز های اولیه دوران فوتبالی ام به من گفتند که به لیگ برتر جزیره  راه نخواهم یافت اما شاهد آن هستید که من بازیکن منچسترسیتی هستم و به صورت قرضی در سلتیک بازی می کنم و به سطح اول فوتبال اروپا دست یافته ام.


مطالب مشابه