همکارِشاکی عامل برداشت اینترنتی ازآب درآمد

13

1398/3/23

11:54


فرمانده انتظامی شهرستان زابل، از دستگیری سارق اینترنتی که به صورت غیر مجاز اقدام به برداشت از حساب بانکی همکارش کرده بود خبرداد.

همکارِشاکی عامل برداشت اینترنتی ازآب درآمد

سرهنگ  احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی شهرستان زابل،  در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: در پی مراجعه یک شهروند به پلیس فتا شهرستان، مبنی بر اینکه از حساب بانکی وی مبلغ ۵۰ میلیون ریال به صورت غیرمجاز برداشت شده است، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات تخصصی، متهم ۲۶ ساله که از همکاران شاکی و از اعتماد او سوءاستفاده کرده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ثمره حسینی افزود: متهم در تحقیقات فنی پلیس با مشاهده مدارک مستدل و غیر قابل انکار، به برداشت مبلغ ۵۰ میلیون ریال به صورت اینترنتی با استفاده از رمز دوم از حساب بانکی شاکی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل درپایان با بیان اینکه دقت و هوشیاری مهم‌ترین روش برای مهار و خنثی کردن طرح‌های کلاهبرداری است، گفت: از کاربران انتظار داریم به هرکسی اعتماد نکنند و رمز کارت بانکی خود را در اختیار فروشندگان و سایر افراد قرار ندهند تا از اعتماد آن‌ها سوءاستفاده نشود.

مطالب مشابه