فضای مورد نیاز بازی The Witcher 3 برروی نینتندو سوییچ مشخص شد

منبع: گیم فا

14

1398/3/23

11:56


فضای مورد نیاز بازی The Witcher 3 برروی نینتندو سوییچ مشخص شد

طبق خبری که در صفحه‌ی توییتر بازی The Witcher منتشر شد، از جزئیات جدیدی در خصوص سومین نسخه از این عنوان و عرضه‌ی آن برروی کنسول نینتندو سوییچ مطلع شدیم. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

The Witcher 3 از سری عناوین جذاب و پرطرفداری است که در سال ۲۰۱۵ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و در این مدت عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. فروش بیش از ۲۰ میلیون نسخه از این بازی، نشان‌دهنده‌ی محبوبیت بالای آن است. در گذشته شایعاتی در خصوص انتشار بازی مذکور برروی نینتندو سوییچ نیز به گوش می‌رسید که این خبر در مراسم E3 2019 تایید شد. به این ترتیب، دارندگان این کنسول هم در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی این عنوان خواهند بود.

براساس خبر صفحه‌ی رسمی The Witcher، فضای مورد نیاز این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ ۳۲ گیگابایت خواهد بود که در نوع خود بسیار جالب است. هنوز تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی The Witcher 3 را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو