صبحانه ورزشی 1399/3/10؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته/ سردار میلانی خواهد شد؟

منبع: طرفداری

11

1399/3/10

07:05


صبحانه ورزشی 1399/3/10؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته/ سردار میلانی خواهد شد؟

گفته می شود میلان وضعیت سردار آزمون را پرس و جو کرده است.

طرفداری- در بخش صبحانه ورزشی، نگاهی داریم به مهم‌ترین اخباری که در روز گذشته منتشر شد.

صبحانه ورزشی 99/3/10؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته

طرفداری افشا می کند؛ جلسه خصوصی سه مربی برای لغو لیگ برتر

روز چهارشنبه هفتم خرداد 1399، جلسه ای در تهران با هدف جلوگیری از شروع دوباره لیگ برگزار شد. سه سرمربی لیگ برتری و همراهان شان، در هتلی که محل اردوی یکی از این تیم ها بود، در این جلسه حاضر شدند.

به گزارش طرفداری، در جلسه قرار شده است که این سرمربیان طی روزهای آتی به صورت هماهنگ به برگزاری دوباره لیگ اعتراض کنند. مابقی اعضای کادر فنی نیز بیکار ننشسته اند. مربیان این تیم ها با همتایان خود در دیگر باشگاه ها وارد مذاکره شده اند. هدف از این ارتباط ها، دعوت به یک اتحاد در اعتراض به برگزاری لیگ برتر است. در یکی دو روز آینده، فوتبال ایران با موجی از مصاحبه های آتشین مربیان و اعضای باشگاه های لیگ برتری مواجه می شود.

میلان درباره وضعیت سردار آزمون از فالی رمضانی پرس و جو کرده است / ادعای کالچو مرکاتو

دنیله لونگو از کالچو مرکاتو مدعی شده میلان اخیرا درباره شرایط سردار آزمون پرس و جو کرده است.

بر اساس ادعای کالچو مرکاتو، میلان به تازگی درباره شرایط سردار آزمون از فالی رمضانی، مدیر برنامه های ملی پوش ایرانی زنیت پرسیده است. بر اساس گفته های دنیله لونگو هنوز هیچ مذاکره ای بین دو طرف انجام نشده است. این در حالی است که در روزهای اخیر از علاقه ناپولی به سردار آزمون صحبت شده است. لونگو نیز در گزارش خود نوشته که علاقه ناپولی به آزمون جدی بوده و زنیت کماکان از درخواست 30 میلیون یورویی خود برای مهاجم ایرانی اش کوتاه نخواهد آمد.

رقابت های لیگ برتر انگلیس از 17 ژوئن (28 خرداد) دوباره آغاز خواهد شد / رسمی

رقابت های لیگ برتر انگلیس پس از وقفه طولانی مدت به دلیل شیوع ویروس کرونا، دوباره آغاز خواهد شد. تاریخ شروع، 17 ژوئن (28 خرداد ماه) خواهد بود.

به گزارش سایت رسمی رقابت های لیگ برتر، از روز چهارشنبه، 28 خرداد 1399 (17 ژوئن 2020) دوباره رقابت های لیگ برتر انگلیس از سر گرفته خواهد شد. قطعا این خبر خوبی برای دنیای فوتبال خواهد بود زیرا بازگشت فوتبال در انگلیس، می تواند باقی لیگ ها را به شروع دوباره تشویق کند. در مهم ترین و اولین دیدار، دو تیم منچسترسیتی و آرسنال به مصاف هم خواهند رفت.

تست کرونای دو بازیکن سپاهان مثبت شد / امید نورافکن تایید کرد که به کرونا مبتلا شده است

تمرین سپاهان به دلیل مثبت شدن آزمایش کرونای دو عضو این مجموعه تعطیل شد.

دکتر ربیعی، پزشک سپاهان در این خصوص گفت:

با توجه به معاینات روزانه و اخذ شرح حال روزانه قبل از شروع تمرینات به وضعیت ۲ تن از مجموعه مشکوک شدیم که ضمن قرنطینه کردن آنها تست PCR انجام و نتیجه هر ۲ مثبت اعلام شد.

دکتر ربیعی ادامه داد:

از امروز بعد ازظهر تمرینات تعطیل تا تست مجدد در روز شنبه از تمامی کادر و بازیکنان انجام و پس از بررسی نسبت به از سر گیری تمرین تصمیم مناسب اتخاذ شود. مدارک دو تست PCR نفرات در نزد باشگاه محفوظ است و به ناظر پزشکی ستاد مبارزه با کرونا استان اصفهان و سازمان لیگ برتر ارائه می شود.

امید نورافکن، بازیکن تیم فوتبال سپاهان در استوری اینستاگرامی خود تایید کرد که به کرونا مبتلا شده است.

تست کرونای ۱۲ عضو تیم فوتبال بادران مثبت اعلام شده است

با اعلام سرپرست تیم بادران تست کرونا 12 تن از بازیکنان این تیم مثبت اعلام شده است.

به گزارش تسنیم، رضا رهقی سرپرست تیم فوتبال بادران، درباره نتایج تست کرونای اعضای تیم فوتبال بادران اظهار داشت:

دو روز پیش از همه اعضای تیم تست گرفتیم تا از امروز (پنجشنبه) تمرینات را آغاز کنیم. متاسفانه تست 12 عضو تیم شامل 8 بازیکن و 4 عضو کادر فنی تیم، مثبت اعلام شده است.

وی درباره برگزاری تمرینات پس از مثبت شدن تست 12 عضو بادران تصریح کرد:

تمرین تیم با سایر نفرات پیگیری می‌شود، اما این 12 نفر به قرنطینه رفتند. ما کامل‌ترین تست را از اعضای تیم گرفتیم و فکر می‌کنم سایر تیم‌ها نیز به همین عدد برسند

پارس جنوبی ابتلای 4 نفر از اعضایش به کرونا را تایید کرد

 خبر طرفداری تایید شد. همانطور که در روزهای گذشته از ابتلای 4 عضو باشگاه پارس جنوبی به ویروس کرونا گفته بودیم، امروز طبق اعلام این باشگاه، تست کرونای 3 بازیکن و یک نفر از کادر مربیگری مثبت شده است.

شاگردان هومن افاضلی بازهم تست کرونا خواهند داد و بدون بازیکنان مبتلا به کرونا به تمرینات خود ادامه می دهند.

محمدرضا زنوزی: موضع ما همان نامه انصراف از لیگ است؛ پول بازیکنان مان را می دهیم

محمدرضا زنوزی انصراف تراکتور از لیگ برتر به دلیل مشکلات مالی را رد کرد.

محمدرضا زنوزی در برنامه ٤.٤.٢ رادیو جوان حضور دارد. مالک باشگاه تراکتور، در خصوص نامه مشترک چهار باشگاه تراکتور، ماشین‌سازی، نساجی و شهرخودرو به وزیر ورزش مبنی بر انصراف از لیگ با شروع مجدد مسابقات گفت:

موضع ما همان است که در نامه اعلام کردیم. تغییری در تصمیم خود نداریم. حتی در صورت انصراف یا برگزار نشدن لیگ پول بازیکنان مان را می دهیم. انصراف ما از لیگ به خاطر مشکلات مالی نیست و مشکل مالی نداریم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو