ثروت خواننده جوان از ادل عبور کرد

منبع: ایران آرت

29

1398/2/27

17:53


جدیدترین لیست ثروتمندترین خواننده‌ها و هنرمندان موسیقی منتشر شد که سر اندرو لوید همچنان در صدر قرار دارد.

ایران آرت: اد شیرن خواننده بریتانیایی بعد از دو برابر کردن ثروتش در آخرین لیست افراد ثروتمند ساندی تایمز از ادل دیگر خواننده بریتانیایی عبور کرد.

ارزش ثروت این خواننده ۸۰ میلیون پوند بود که بعد از دوبرابر شدن آن در سال ۲۰۱۸ به ۱۶۰ میلیون پوند رسید و از "ادل" با ثروت ۱۵۰میلیون پوند عبور کرد.

اد شیرن در حالی در رتبه هفدهم لیست قرار دارد که "ادل" بعنوان ثروتمندترین خواننده زن در رتبه بیست و دوم حکمرانی می‌کند و به گزارش سایت نوا همچنین این لیست بطور غیرمنتظره‌ای از "استورمزی" با ثروت ۱۶ میلیون پوند یاد کرده است.

اما همچنان این لیست حکایت از صدرنشینی ستاره کهنه‌کار "سر اندرو لوید" دارد با ثروت چشمگیر ۸۲۰ میلیون پوند! به دنبال آن "سر پاول مک‌کارتنی" (۷۵۰میلیون) ، " یو۲" (۵۸۳میلیون)، "التون جان" (۳۲۰میلیون) و "سر مایک جگر" (۲۷۵میلیون) پنج رتبه اول را به خودشان اختصاص داده‌اند.

از سال ۲۰۱۵ به بعد همچنان گروه "وان دایرکشن" عنوان ثروتمندترین موسیقیدانان جوان شناخته می‌شوند و بعد از آنها "هری استایلز"، "نیال هوران"، "لوییز تامیلنسون"، "لیام پین" و "زین مالیک" رتبه‌های دو تا هفت را به خودشان اختصاص داده‌اند.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو