حضور گسترده مقامات در سفارت ایران در بغداد

منبع: برترین ها

15

1398/2/27

18:05


تعدادی از مقامات سیاسی، اقتصادی، مذهبی و سران عشایر عراق به مناسبت برگزاری مراسم «شب‌های رمضان » در محل سفارت ایران در بغداد حضور پیدا کردند.

ایسنا: با حلول ماه مبارک رمضان و با ابتکار سفارت ایران در عراق، مراسم شب‌های ماه رمضان در ساختمان تاریخی و زیبای سفارت ایران در عراق برگزار شد.

این مراسم مورد استقبال شخصیت‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علما و برخی از سران عشایر و چهره‌های دانشگاهی این کشور همسایه قرار گرفت.

 

شرکت‌کنندگان در این مراسم، برگزاری این برنامه را ابتکاری مناسب در جهت تعمیق دوستی بین دو ملت ایران و عراق عنوان کردند و بسیاری از آنها در گفت‌وگو با ایرج مسجدی سفیر ایران در بغداد مراتب همبستگی و همدلی خود را با کشورمان در برابر تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا علیه مردم ایران اعلام کردند.

مراسم شب‌های رمضان قبل و بعد از افطار در سفارت ایران در بغداد برگزار شده است.

 

از جمله افرادی که در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند می‌توان به هادی العامری رهبر فراکسیون فتح عراق نزدیک به دولت و الحشد شعبی، نوری مالکی نخست وزیر سابق عراق و رهبر فراکسیون دولت قانون، فالح الفیاض مشاور نخست وزیر عراق در امور امنیتی، سلیم الجبوری رئیس سابق پارلمان عراق، سید محسن حکیم مشاور سیاسی رهبر جریان حکمت ملی عراق، سید جعفر الموسوی سخنگوی مقتدی صدر، ماجده التمیمی رئیس فراکسیون سائرون عراق در پارلمان این کشور، شیخ همام حمودی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق، رئیس بانک مرکزی عراق، مؤید اللامی دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران عراق و رئیس اتحادیه روزنامه‌نگاران جهان عرب و تعدادی دیگر از شخصیت‌های برجسته عراقی اشاره کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو