مراسم رونمایی از بازی های پلی استیشن 5 به خاطر مرگ جورج فلوید و اعتراضات خیابانی به تعویق افتاد / بیانیه سونی

منبع: طرفداری

13

1399/3/13

04:45


مراسم رونمایی از بازی های پلی استیشن 5 به خاطر مرگ جورج فلوید و اعتراضات خیابانی به تعویق افتاد / بیانیه سونی

همانند گوگل و الکترونیک آرتس، شرکت سونی نیز با توجه به وضع فعلی آمریکا تصمیم گرفت یک رویداد مهم خود را به تعویق بیندازد.

طرفداری - شرکت سونی تصمیم گرفته برای احترام به درگذشت جورج فلوید و همچنین معترضان خیابانی، رویداد پلی استیشن 5 را به تعویق بیندازد.

در حالی که چند روز پیش، عرضه کنسول PS5 در تعطیلات سال 2020 رسما تایید شده بود، حالا سونی در یکی از برنامه های خود برای رونمایی از کنسول پلی استیشن 5 تغییراتی ایجاد کرده است. پیش از این قرار بود در تاریخ 4 ژوئن یعنی روز پنجشنبه هفته جاری، شرکت سونی برای اولین بار در مراسمی یک ساعته از بازی های کنسول پلی استیشن 5 رونمایی کند اما با کشته شدن جورج فلوید توسط پلیس آمریکا و همچنین برگزاری گسترده اعتراضات خیابانی در این کشور، شرکت سونی تثصمیم گرفته این مراسم را به تعویق بیندازد. در این رابطه، حساب پلی استیشن در توییتر، نوشت:

ما میدانیم که گیمرها در سراسر جهان منتظر دیدن بازی های PS5 هستند اما احساس نمی کنیم که حالا وقت شادی باشد. فعلا دست نگه میداریم و اجازه می دهیم صداهای مهمتری شنیده شود.

اکانت توییتر پلی استیشن همچنین صبح روز دوشنبه بیانیه زیر را در رابطه با مرگ جورج فلوید منتشر کرده بود:

ما نژادپرستی و خشونت سازمانی علیه جامعه سیاهپوستان را محکوم می کنیم. ما برای رسیدن به آینده ای که نشان از همدلی و یکرنگی دارد تلاش می کنیم و در کنار بازیسازان، بازیکنان، کارمندان، خانواده ها و دوستان سیاهپوستمان می ایستیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو