بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 99/3/13؛ از پیروزی لایپزیش برابر کلن تا مخالفت وزیر بهداشت با شروع لیگ

بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 99/3/13؛ از پیروزی لایپزیش برابر کلن تا مخالفت وزیر بهداشت با شروع لیگ


منبع: طرفداری

11

1399/3/13

08:10


بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 99/3/13؛ از پیروزی لایپزیش برابر کلن تا مخالفت وزیر بهداشت با شروع لیگ

با صبحانه ورزشی طرفداری در خدمت شما هستیم.

طرفداری- صبح روز سه شنبه، سیزده خرداد، با بسته خبری صبحانه ورزشی در رسانه طرفداری همراه شما هستیم. این بسته را هم به صورت مجزا و هم به شکل کامل، می‌توانید در سایت و کانال تلگرامی طرفداری مشاهده کنید.

صبحانه ورزشی 1399/3/13؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته

 

کلن 2-4 لایپزیش؛ آتش بازی شاگردان ناگلزمن در شب گلزنی ورنر

 از ساعت 23 به وقت تهران، دو تیم کلن و لایپزیش در ورزشگاه راین انرژی به مصاف هم رفتند که در این دیدار شاگردان ناگلزمن موفق شدند با کسب نتیجه درخشان 2-4 تیم میزبان را در هم بکوبند و به رده سوم جدول صعود کنند.

بند جدایی زودهنگام لیونل مسی از بارسلونا منقضی شد

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا که به زودی 33 ساله خواهد شد، تا سال 2021 با بارسلونا قرارداد دارد و حداقل تا پایان قراردادش در این باشگاه می ماند.

به گزارش آ اس، بندی در قرارداد لیونل مسی با بارسلونا وجود داشت که مسی می توانست با فعال ساختن آن، زودتر از موعد و به صورت رایگان از بارسلونا جدا شود اما این بند تا امروز، اول ژوئن اعتبار داشت و حالا منقضی شده است. مسی تا امروز فرصت داشت تا به بارسلونا جهت فعال سازی این بند اطلاع بدهد اما او این کار را نکرد و حداقل تا 2021 در بارسلونا خواهد ماند. طی ماه های گذشته، مدت ها شایعه انتقال لیونل مسی به اینتر مطرح می شد اما کاپیتان بارسلونا، همچنان در این تیم می ماند.

در فوریه 2020 نیز مسی درباره تمایلش برای ماندن در بارسلونا گفته بود:

بارها گفته ام تا جایی که باشگاه و هواداران بخواهند، برنامه ام ماندن در بارسلونا است. از نظر من، هیچ مشکلی برای ماندن در بارسلونا وجود ندارد. 

 قرارداد لیونل مسی در 30 ژوئن 2021 با بارسلونا به پایان می رسد.

وزارت بهداشت مدرک خواست، کرونایی های فوتبال کم شدند

 آمار بالای کرونا مثبت های فوتبال ایران با آمار هایی که وزارت بهداشت از کرونا در ایران ارائه می داد همخوانی نداشت. در حالی که طبق آمار وزارت بهداشت کمتر از یک درصد ایرانیان به کرونا مبتلا هستند، این آمار در برخی تیم ها حدود 20% بود!

وزارت بهداشت اخیرا مدارک آزمایش مبتلایان به کرونا را از باشگاه های فوتبال درخواست کرده است. با انجام تست اولیه، آمار ابتلا در فوتبال ایران بسیار بالا بود. پس از آن وزارت بهداشت نتیجه آزمایش دوم را از باشگاه ها درخواست کرد. با انجام آزمایش دوم، آمار مبتلایان به کرونا در باشگاه های فوتبال به شکل چشم گیری کاهش یافت و حتی در برخی تیم ها آمار کرونا تبدیل به صفر شد. ممکن است این کاهش آمار به دلیل خطا در آزمایش اولیه باشد.

اما برخی معتقدند که برای تاثیر در تصمیم از سر گیری یا لغو لیگ برتر، تعدادی از تیم ها، آمار مبتلایان به کرونا را عامدانه بالا اعلام کردند.

نارضایتی صریح وزیر بهداشت از آغاز لیگ برتر

پس از کش و قوس های فراوان درباره ادامه و یا اتمام بازی های لیگ برتر، در نهایت با رایزنی های سازمان لیگ و با مجوز ستاد مبارزه با کرونا و فدراسیون پزشکی ورزشی قرار بر این شد تا 9 هفته پایانی این بازی ها از سر گرفته شود و البته در این میان شرط آغاز این بازی ها رعایت پروتکل بهداشتی اعلام شده بود که توسط سازمان لیگ نیز پذیرفته شد.

پس از این اتفاق و اعلام خبر برگزاری ادامه بازی های لیگ برتر، تصور می شد ستاد مبارزه با کرونا پس از بررسی اوضاع با رضایت کامل مجوز برگزاری بازی های لیگ را صادر کرده است اما مصاحبه تلویزیونی امروز وزیر بهداشت و درمان، خبر دیگری در خود داشت و حرف های نمکی نشان داد گویا اجازه نهایی برگزاری بازی های لیگ، با رضایت وزیر بهداشت همراه نبود. کسی که یکی از اعضای مهم ستاد مبارزه با کرونا محسوب می شود.

سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان در مصاحبه تلویزیونی و اخیر خود با انتقاد از دیدگاه های به وجود آمده درباره مبارزه با کرونا گفت:

یکی از بزرگترین نگرانی های من عادی انگاری مردم در قضیه کروناست و متاسفانه برخی از مسئولان ما هم دچار این توهم شده اند. دائم به برای راه اندازی جاهای مختلف به من فشار می آورند. آقایی از فلان ستاد، شخص دیگری از فلان وزارتخانه و ... دیگر باورشان شده است که دیگر همه چیز عادی شده است.

او درباره نارضایتی خود در این باره ادامه داد:

دائم به من می گویند و درخواست می دهند فلان جا را راه بیندازند، لیگ را دوباره شروع کنند، فلان کار از سر گرفته شود، فلان پرواز به راه بیفتد و ... و گویا برای آنها کاملا موضوع کرونا عادی شده است.  اکنون من باز هم می گویم کرونا که تمام نشده است هیچ، هر لحظه ممکن است دچار پیک خطرناکی شویم.

به این ترتیب صحبت های وزیر بهداشت نشان می دهد هنوز اجماع نهایی برای برگزاری بازی های لیگ وجود ندارد و اگر مجوزی برای برگزاری این بازی ها داده شده در نهایت رضایت وی را به همراه نداشته است.

میثاقی رقابت را به مهران مدیری و پژمان بازغی باخت

رده بندی 10 برنامه تلویزیونی برتر اردیبهشت ماه اعلام شد و محمد حسین میثاقی با برنامه فوتبال برتر در رده هشتم قرار گرفت. بخشی از این افت فاحش را باید به حساب کرونا و تعطیلی لیگ برتر گذاشت اما برای تلویزیون این رده بندی یک پیام روشن دارد. برنامه 90 با عادل فردوسی پور همیشه در نظرسنجی ها اول بود و برنامه ای که جایگزین آن شده اقبالی میان مردم ندارد.

عادل فردوسی پور با رامبد جوان و مهران مدیری رقابت می کرد و اغلب دورهمی و خندوانه شکست می داد و رضا رشیدپور، پژمان بازغی، علی ضیاء و... قابل رقابت با او نبودند، اما فوتبال برتر حالا در غیاب خندوانه نه تنها حریف مدیری و دورهمی اش نمی شود، بلکه به مستند حیات وحش شبکه مستند می بازد و با عمو پورنگ رقابت می کند.

در نظرسنجی انجام شده مرکز تحقیقات رسانه ملی از مخاطبان صدا و سیما، دورهمی شبکه نسیم با 56.5% محبوب ترین برنامه اردیبهشت ماه شده و کودک شو از همین شبکه با 36.4% در جای دوم جدول پر بیننده ها قرار دارد رتبه سوم به مستند حیات وحش با 35.2% می رسد، ایرانگرد از شبکه مستند با 25.8% چهارم است. به خانه برمی گردیم از شبکه پنج 25.3% در رتبه پنجم، ویتامین خ شبکه نسیم با 20%ششم، سیمای خانواده شبکه یک با 19.9% هفتم و فوتبال برتر میثاقی با 18.2% هشتم است. رتبه نهم به عمو پورنگ و بچه محل اختصاص دارد که 17.4% بیننده داشته و مدرسه تلویزیونی شبکه آموزش با 16.4% دهم است.

علاوه بر فوتبال برتر که یکی از ده برنامه پر بیننده تلویزیون در اردیبهشت ماه بوده، چهار برنامه ورزشی دیگر هم بالای 10% بیننده داشتند. ویدئو چک: ۱۵.۴ درصد، فوتبال ۱۲۰: ۱۴.۵ درصد، لذت فوتبال: ۱۲.۱ درصد، ورزش و مردم: ۱۱.۳ درصد.

صبحانه ورزشی 1399/3/13؛ گیشه مطبوعات داخلی

فرهیختگان

هدف

شوت

ایران ورزشی

گل

خبر ورزشی

ابرار ورزشی

پرسپولیس

ورزشکاران ایران در شبکه‌ های اجتماعی

شجاع خلیل زاده

شجاع خلیل زاده

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی: 44

ورزشکاران جهان در شبکه های اجتماعی

Photo by Henrikh Mkhitaryan on June 01, 2020. Image may contain: 2 people, outdoor

هنریک مخیتاریان:
اول خانواده؛ روز کودک مبارک

Photo by Robert Lewandowski on June 01, 2020. Image may contain: 1 person

لواندوفسکی:
بچه هایم بزرگ ترین شادی زندگی من

صبحانه ورزشی 99/3/14؛ تولدت مبارک

سرخیو آگوئرو

سرخیو آگوئرو (32)

مارک لاورنسن (63)

مارک لاورنسن (63)

صبحانه ورزشی 99/3/13؛ بسته ویدیویی صبح سه شنبه


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو