لکه بینی پس از رابطه، عوارض قرصه؟

منبع: نی نی بان

9

1399/3/13

09:05


سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام خیلی ممنون میشم یکی از پزشکان سوال منو جواب بدن
دوماه پیش درعرض یکماه 3 الی 4 عددقرص اورژانسی لونژیل 75 صدم درهفته مصرف میکردم دیگه اورژانسی نخوردم وروش جلوگیریمو عوض کردم پزشک متخصصم روکین برا جلوگیری دادن
واقعیتش 6 روزه بسته دوم قرص ضدبارداری روکین رو شروع کردم به  مصرف .  طبق دستوری که پزشک متخصصم دادن . ابتدای شروع بسته ی اول قرص خونریزی داشتم که تموم شدو بسته ی اول رو تموم کردم 4 روز بعدپریودشدم 
پریودیه این ماهم سنگین نبودطبیعی بودسر 7 روز پاک شدم خونریزی شم طبیعی بوذسه روزاول زیاد ولی بعدش اخرش کمترشد
حالا 6 روزه پریودم تمام شده و با شوهرم رابطه دخول داشتم حین دخول متوجه خون شدم به صورت  رقیق  یعنی خون آبه بودو روی لباس زیرم یه لکه خون آبه مانند یا لکه رقیق خون دیدم که رنگشم روشنه
علت این لکه بینی بعدازاین رابطه  دخول چیه؟ بخاطرعوارض مصرف روکینه ؟قرص ضدبارداریمو دارم دقیق مصرف میکنم هرشب حتی یه دونه شم یادم نرفته بخورم و حساب کردم تو روز دوازدهم سیکل قاعدگی هستم
 
 
پاسخ دکتر فریبا الماسی، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی:
دوست عزیز لکه بینی و یا خونریزی بعد از نزدیکی می تواند نشانه زخم و یا عفونت واژینال باشد. جهت بررسی علت و درمان به پزشک مراجعه کنید.  

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو