کاراته وان ترکیه؛ حضور تیم های بانوان ایران در فینال و رده بندی

منبع: طرفداری

16

1398/2/27

18:14


کاراته وان ترکیه؛ حضور تیم های بانوان ایران در فینال و رده بندی

بانوان ایران در آستانه کسب مدال های رنگارنگ.

طرفداری- دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان(سری آ) در سال 2019 از امروز(جمعه) با حضور 1813 کاراته‌کا از 102 کشور در استانبول ترکیه آغاز شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند. 

به گزارش تسنیم، در کاتای تیمی بانوان، تیم کشورمان با ترکیب پریسا رحمانی، مائده نصیری‌پی و مهری یزدانی با کسب امتیاز 23.28 در دور نخست و 24.60 امتیاز در دور دوم به دیدار نهایی صعود کند. 

تیم کشورمان روز یکشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف تیم استرالیا خواهد رفت. 

همچنین دیگر تیم کاتای بانوان ایران با ترکیب حسینی‌نصب، مظفری‌نژاد و صادقی با کسب امتیاز 23.8 و 23.28 در دورهای نخست و دوم به عنوان تیم سوم به دیدار رده‌بندی راه یافت. 

بانوان کشورمان روز یکشنبه برای کسب نشان برنز به مصاف تیم پرو خواهند رفت. 

اما در کاتای انفرادی مردان، ابوالفضل شهرجردی در گروه 16 با کسب امتیاز 23.86 از ادامه مسابقات بازماند. 

در کومیته انفرادی نیز، سارا بهمنیار نماینده وزن 50- کیلوگرم ایران پس از برتری 2 بر صفر در دور نخست مقابل بورسا توسان از ترکیه، در دوم نیز با نتیجه 9 بر یک از سد آنا ماریا دامولیدو از ایتالیا گذشت. نماینده کشورمان در مرحله سوم نیز در حالی که با نتیجه یک بر صفر از جانا سوکی از فیلیپین عقب بود، به دلیل هانسوکو شدن حریف خود به دور بعد راه یافت. 

در دور چهارم، بهمنیار مقابل آیکا تادانو از ژاپن پس از تساوی صفر-صفر با رای داوران(هانتی) بازنده شد. حریف ژاپنی بهمنیار که قهرمانی آسیا در سال‌های 2015 و 2017 را در کارنامه خود داشت، در دور بعد مقابل نماینده ترکیه مغلوب شد تا نماینده کشورمان از ادامه مسابقات بازبماند. 

دیگر نمایندگان کشورمان نیز تا ساعاتی دیگر به مصاف رقبای خود خواهند رفت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو