رونی: بازیکنان منچستریونایتد باید از سولسشر بترسند؛ آن‌ها باید مسئولیت پذیر باشند

منبع: طرفداری

13

1398/2/27

18:20


رونی: بازیکنان منچستریونایتد باید از سولسشر بترسند؛ آن‌ها باید مسئولیت پذیر باشند

احتمالا سولسشر با در نظر داشتن بازیکنان جوان و کم نام و نشان، در پی اجرایی کردن توصیه رونی است. 

طرفداری- وین رونی اعتقاد دارد اگر اوله گونار سولسشر می‌خواهد در منچستریونایتد موفق شود، باید کاری کند تا بازیکنانش از او حساب ببرند.

به گزارش اسکای، سولسشر که در ۱۹ بازی ابتدایی خود به عنوان سرمربی یونایتد ۱۴ برد کسب کرد، در ۱۰ بازی پایانی فصل ۱۹-۲۰۱۸ فقط دو بار رنگ برد را دید. کاپیتان سابق یونایتد در توصیه‌ای برای هم تیمی نروژی سابق خود گفته است:

به نظرم بازیکنان باید از یک نفر بترسند. آن‌ها باید از اوله گونار و مایکل کریک (مربی تیم) بترسند. باید به این افراد احترام بگذارند ولی در عین حال از آن‌ها بترسند. شرایط سخت است چون دیدن به مشکل خوردن یونایتد همیشه دشوار است. وقتی اوله روی کار آمد، فوق العاده ظاهر شد. می‌توانستید ببینید که بازیکنان آزادی‌ای که او به آن‌ها داده بود را دوست داشتند و از همین راه توانستند پیروزی‌هایی کسب کنند. اما ناگهان نمی‌دانم چه شد؛ آیا به شایعات در مورد آینده بازیکنان بر می‌گشت یا دست کشیدن آن‌ها از تلاش... فکر نمی‌کنم این طور بوده باشد ولی در هر حال آن‌ها طی هفت-هشت مسابقه پایان فصل عملکرد خوبی نداشتند و همین به ضرر آن‌ها تمام شد. 

رونی همچنین بازیکنان یونایتد را به فرار از مسئولیت‌های‌ شان متهم کرد.

فوتبال تغییر کرده است. می‌بینیم بازیکنان در یک مسابقه شکست می‌خورند و پس از آن در فضای مجازی از برند جدید لباس خود یا از افتر شیوی که استفاده می‌کنند پست می‌گذارند و این برای من بسیار حیرت آور است. خلاصه هر وقت صدای طرفداران در بیاید و بگویند که: «چرا چنین مطلبی ارسال می‌کنی؟» همیشه افراد بازاریاب را مقصر معرفی می‌کنند. باید مسئولیت پذیر بود. آن‌ها برای شما کار می‌کنند. آن بازاریاب‌ها به خاطر شما کار می‌کنند. من هم افرادی دارم که این کار را برای من انجام می‌دهند ولی هرگز بدون اجازه من دست به حرکتی نمی‌زنند. شما نفر اول این تجارت هستید و باید مسئولیت پذیر باشید. این بازیکنان همیشه دوست دارند کسی را پیدا کنند تا پشت آن پنهان شوند؛ حالا یا در شبکه‌های اجتماعی یا درون زمین مسابقه. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو