جدیدترین مدل شینیون مو باز و مدل شینیون بسته زنانه و دخترانه ۲۰۱۹

جدیدترین مدل شینیون مو باز و مدل شینیون بسته زنانه و دخترانه ۲۰۱۹


منبع: روزگار

113

1399/3/15

21:00


جدیدترین مدل شینیون مو باز و مدل شینیون بسته زنانه و دخترانه ۲۰۱۹

مدل شینیون انتخاب موی مناسب برای خانم ها یکی از دغدغه هایی است که در طول روز با آن مواجه هستند. بسته به ظاهر صورت هر فرد می توان مدل خاصی از مو را برایش تعیین کرد. پر واضح است که مرتب کردن موهای کوتاه راحت تر و زمان کمتری را میطلبد اما اگر موهای بلندی دارید می بایست وقت بیشتری را صرف آن کنید. مدل مو باز و یا شینیون یکی از مدل های مو است که در مراسمات کاربرد بیشتری دارد

 

hairstyles-for-women (23)

 

شاید مدل موی شینیون را بتوان بعنوان محبوب ترن مدل مو در بین خانم ها نام برد. این مدل مو که از اصطلاحی از زبان فرانسه اقتباس شده است به معنای پشت کردن است یعنی مو به حالت های مختلف و البته زیبا در پشت گردن جمع می شود.

 

hairstyles-for-women (22)

 

جمع کردن این گونه ی مو در پشت گردن می تواند به وسیله ی سنجاق باشد. لازم به ذکر است که انواع و اقسام از مدل های شینیون وجود دارد که برای مراسمات مختلف از جمله نامزدی، عروسی و دیگر مراسم های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. تنها حالتی از شینیون که در بین اکثر زنان از محبوبیت و عمومیت بیشتری برخوردار است همان جمع کردن مو بوسیله ی سنجاق در پشت سر است.

 

hairstyles-for-women (21)

 

آرایشگر های حرفه ای به فوت و فن های مختلف حالت دادن مو به روش شینیون وارد هستند. و هر چه خلاقیت بیشتری داشته باشند اثر بهتری را می توانند خلق کنند. سلیقه ی آرایشگر حرف اول و آخر را در این زمینه خواهد زد.

 

hairstyles-for-women (19)

 

جالب است بدانید که مردان و زنان در دوره یونان باستان از مدل شینیون استفاده می کردند. زنان موهای خود را با طلاجات در پشت گردن می بستند و مردان نیز با وسیله هایی محکم. در چین باستان نیز زنانی که ازدواج کرده بودند و موهای کم پشت تری داشتند از این مدل مو بهره می بردند. امروزه بسیاری از زنان به دلیل راحتی کار و خوش فرم بودن مدل شینیون از این مدل پرطرفدار استفاده می کنند.

 

hairstyles-for-women (18)

 

برای شکل دادن این مدل مو باید از کسی کمک بگیرید. در ابتدای کار می بایست موهای جلو سرتان را به انداه دلخواه ( کم باشد ) از دیگر موها جدا کرده و باقیمانده موها را پشت سرتان جمع و ببندید. سپس تکه تکه از قسمت جلو و عقب مو ها بردارد و بهم ببافید. بعد از بافتن موهای جلوی سر، موهای پشت را به شکل ساده بافته و با کش ببندید.

 

 

 

 

hairstyles-for-women (17)

 

 

hairstyles-for-women (16)

 

 

hairstyles-for-women (15)

 

 

hairstyles-for-women (14)

 

 

hairstyles-rouzegar (1)(1)

 

 

hairstyles-rouzegar (1)

 

 

hairstyles-rouzegar (2)

 

 

hairstyles-rouzegar (3)

hairstyles-rouzegar (4)

 

 

 

 

hairstyles-rouzegar (5)

 

 

hairstyles-rouzegar (7)

 

 

hairstyles-rouzegar (8)

 

 

hairstyles-rouzegar (9)

 

 

hairstyles-rouzegar (11)

 

 

hairstyles-rouzegar (13)

 

 

hairstyles-rouzegar (14)

 

hairstyles-rouzegar (15)

 

hairstyles-rouzegar (17)

 

جدیدترین مدل شینیون مو باز و مدل شینیون بسته زنانه و دخترانه ۲۰۱۹

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو