رنگ موی عسلی روشن و آموزش ترکیب رنگ موی عسلی زیتونی بدون دکلره

منبع: روزگار

194

1399/3/15

21:24


رنگ موی عسلی روشن و آموزش ترکیب رنگ موی عسلی زیتونی بدون دکلره

رنگ موی عسلی انتخاب رنگ موی مناسب یکی از دغدغه های مهم خانم ها محسوب می شود. انواع و اقسام رنگ مو وجود دارد که هر یک از خانم ها با توجه به سلایق خود بهترین آن را انتخاب و از آن استفاده می کنند. خانم ها باید دقت کنند که اگر رنگ مناسبی که با رنگ پوست‌تان مطابقت نداشته باشد، استفاده کنند، ظاهر آنها را بدنما نشان می دهد. حتی سایر ویژگی ها ظاهر شما هم می تواند در انتخاب رنگ موی مناسب مهم باشد، مانند گردی صورت، موهای کوتاه یا بلند و …

 

رنگ موی عسلی شکلاتی,رنگ موی عسلی نسکافه ای,رنگ موی عسلی نسکافه ای

 

رنگ موی عسلی شکلاتی

 

رنگ کردن مو آنچنان که بعضی از خانم ها از آن فرار می کنند و آن را به دیگران می سپارند مشکل نیست. فقط کافی است که فرمول های خاص ترکیب رنگ را بدانید. ما قصد داریم دو ترکیب رنگ عسلی و زیتونی که از همه رنگ ها طرفداران بیشتری دارد را برای خانم ها جوان بازگو کنیم، تا بتوانند به راحتی و در خانه به آنچه به می خواهند دست پیدا کنند.

 

اگر آموزش رنگ های دیگر را نیز می خواهید، در قسمت نظرات پایین همین صفحه رنگ مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اولین فرصت آموزش تهیه آن را برای شما عزیزان در سایت قرار دهند.

 

رنگ موی عسلی شکلاتی,رنگ موی عسلی نسکافه ای,رنگ موی عسلی نسکافه ای

 

رنگ موی عسلی نسکافه ای

 

آموزش رنگ مو عسلی

 

۱۰ سانت بلوند روشن شماره ۷ به همراه ۱۰ سانت بلوند طلایی روشن ۸٫۳ به علاوه ۳۰ سی سی اکسیدان نمره ۱٫ باید اضافه کنیم که رنگ موی گفته شده فقط بر روی موی دکلره با پایه با پایه  8 یا ۹ ( زرد خیلی روشن ) شکل می گیرد.

 

فرمول رنگ مو زیتونی

 

برای این کار باید مو را تا پایه ۸ یا همان زرد روشن، دکلره کنید. گفتنی است که جهت دکلره کردن از پودر دکلره کلاینر استفاده شود. زمانی که رنگ مو روشن شد موها را آبکشی کنید و بعد از آن رنگ ۰-۸ ایگورا (سری N) را با آب و چند قطره (۳-۴ قطره اکسیدان ) ترکیب کنید طوریکه به حالت ماست شل در آید  و سپس رنگ را به مو بزنید، ۲۰ دقیقه اجازه دهید بماند و بعد بشویید.

 

رنگ موی عسلی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو