عکس جالب پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا

منبع: روزگار

28

1399/3/15

21:45


عکس جالب پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا

پوریا پورسرخ بازیگر مرد ایرانی با به اشتراک گذاشتن عکسی جالب از خود در کنار مرد آهن ربا درخواست کرد که فاتحه ای نثار روح بزرگ علی معلم و حسن جوهرچی و باقی عزیزان شود و اینکه سال نو را پیشاپیش تبریک گفت.متولد ساعت ۴ صبح روز چهارم تیرماه ۱۳۵۶ در محله جردن تهران میباشد. او فرزند اول خانواده است و دو خواهر و یکبرادر کوچکتر از خود دارد که هر سه نفر انها دانشجو هستند. مادرش معلم زبان است و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

 

پوریا پورسرخ,عکس جالب پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا,پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا,

 

امسال هم تموم شد با همه اتفاقای خوب و بدش… نمیخوام با یاداوری اتفاقات بد کام کسی رو تلخ کنم ،،میخوام به اتفاقای خوب اشاره کنم که بهترینش حضور شما دوستان و همراهان گلم بود که همیشه و در همه حال کنارم بودید … ممنونم از تک تکتون که همیشه و به هر مناسبت از دور و نزدیک من رو حمایت کردید…امیدوارم لایق محبتتون باشم…ممنون میشم با خوندن این پست فاتحه ای نثار روح بزرگ علی معلم و حسن جوهرچی و باقی عزیزانی که امسال مارو تنها گذاشتن ،داشته باشیم

 

پیشاپیش سال نو مبارک و بدونید که مثل این دو تا آدم آهنی غول پیکر پشتم به شما گرمه و رو شما حساب میکنم… درود به تک تک دوستااااااام و دوستدارااااام

 

پوریا پورسرخ,عکس جالب پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا,پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا,

 

بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و همزمان به تحصیل هم ادامه داد. وی که دکتری فیزیولوژی گیاهی است قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول به کار بود و همزمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می کرد.

و پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی صورت گرفت برای بازی در مجموعه های ساخت ایشان فرار بزرگ و وفا دعوت شد. پوریا پورسرخ در سال ۱۳۸۵ با بازی در سریال وفا به کارگردانی محمدحسین لطیفی به عنوان چهره ای جدید مطرح شد و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد.

 

عکس جالب پوریا پورسرخ درکنار مرد آهن ربا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو