نادال: برای شروع مجدد تنیس، باید بیشتر صبر می کردیم / مرگ جورج فلوید فاجعه بود

منبع: طرفداری

42

1399/3/15

21:52


نادال: برای شروع مجدد تنیس، باید بیشتر صبر می کردیم / مرگ جورج فلوید فاجعه بود

نادال از اتفاقات و کشتارهای نژادپرستانه اخیر در آمریکا ناراحت است.

طرفداری - مرگ جورج فلوید در ایالات متحده آمریکا موج شدیدی از اعتراضات را برانگیخت و بار دیگر باعث شد موضوع مبارزه با نژادپرستی، به سوژه اصلی جامعه تبدیل شود. رافائل نادال یکی دیگر از این افراد است که از نژادپرستی و وضعیت کنونی حاصل از ویروس کرونا بیزار هستند. به گزارش موندو دپورتیوو، نادال دراین باره گفته است:

هیچ چیز در این دنیا بالاتر از سلامتی و صلح نیست. از خشونت بیزارم زیرا خشونت، عامل هرگونه زشتی است. طی روزهای اخیر، در ایالات متحده آمریکا شاهد روزهای بسیار بدی بودیم. همه چیز مثل یک فاجعه بود. نمی خواهم حتی تکرار این اتفاق را تصور کنم. زندگی در صلح، مهم ترین اتفاق زندگی هر انسان است.

رافائل نادال درباره شروع مجدد مسابقات تنیس

 مسابقات تنیس اوپن آمریکا؟ واقعا اگر از من بپرسید که می خواهم برای مسابقه دادن به نیویورک سفر کنم یا نه، جوابم منفی خواهد بود. با این حال شرایط می تواند فرق کند و می دانیم اگر مسابقه ای قرار به انجام باشد، همه چیز تحت نظر خواهد بود. به نظرم باید برای جامعه الگو باشیم و پیام های درستی بفرستیم. در این شرایط واقعا زجر می کشیم و دوست دارم ببینم ورزشی که انجام می دهم کاملا سالم و صحیح پیش می رود. در این شرایط می توانم بگویم برای شروع مجدد تنیس، بیشتر صبر می کردیم.

بیشتر بخوانید 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو